Devatenáctiletá vojačka si nabrnkla dědulu a jedou spolu slušný bizár

Dneska jsme se rozhodli, že vám místo špičkových kozi přineseme hluboký lidský příběh.

Na sociálních sítích jsme totiž narazili na dvojici, která budí velmi rozporuplné emoce. Jedná se o devatenáctiletou vojačku Audrey a jednašedesátiletého veterána Kevina, který nám trochu připomíná našeho oblíbeného bezdomovce z Palmovky.

Devatenáctiletá dívka, která vypadá spíše jako patnáctiletý chlapec, se s Kevinem, který má dvě děti, poznala v lednu roku 2020 na oblíbené seznamce Badoo. Jednalo se prý o lásku a první pohled, ani jeden z nich nepocítil velký věkový rozdíl.

Audrey Cheyenne-Smiley Moon

Dlouhých šest měsíců si Audrey s Kevinem pouze chatovali a brzy pochopili, že jsou pro sebe stvoření a musí se potkat naživo. To se poprvé stalo loni v létě.

Rodiče dívky byly ale nejprve proti. Audreyin Tatínek na Kevina dokonce zavolal policii a tři dny na něj řval. 

Není se čemu divit, když otec mladé vojačky je zhruba o 20 let mladší, než její milenec. Brzy ale rodiče pochopili, že této lásce nemohou bránit a ustoupili.

Audrey Cheyenne-Smiley Moon

Na sociálních sítích se Audrey a Kevin často chlubí snímky, ze kterých se zvedl už nejeden lidský žaludek.

Britským médiím se Audrey svěřila, čím ji výrazně starší muž přitahuje. Zaujalo ji, že Kevin byl v mládí také v armádě a mají si tedy spolu co říct.

„Kevin mi také připadá velmi pohledný. To, co dělá náš vztah tak skvělým a dokonalým, je naše stále rostoucí láska k sobě navzájem,“řekla pro Mail Online mladá vojačka, která také popsala první setkání se svým mužem.

„Byla jsem vzrušená a nervózní zároveň. Kevin udělal první krok. Vzal můj obličej do svých dlaní a dal mi první polibek. Byla to láska na první pohled,“ svěřila se Audrey, která se 1. srpna za jednašedesátiletého muže provdala v malé kapli v Nevadě.

Zamilovaný pár nyní plánuje společnou budoucnost. Chtějí mít brzy děti a žít šťastným životem. Z Kevina bude zcela jistě muž v domácnosti a vojačce to vůbec nevadí.

„Chce mi vařit a uklízet, dokud nepřijdu domů. Pak budeme trávit čas jako rodina. Chceme také cestovat obytným vozem,“ rozpovídala se Audrey.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12356
3667