Lulu hodnotí Vémolův film: Větší cenzura než za komunistů! Odcházela jsem znechucená!

Zdeňka Lulu Černá vyrazila do kina na film o svém bývalém milenci. Pro nás pak dokument o Vémolovi detailně rozebrala a popsala momenty, které se jí líbily a které naopak ne. Z kina prý odcházela znechucená, ale s chutí se vysmála Lele!

Ve čtvrtek šel oficiálně do kin časosběrný dokument Karlos, který mapuje život a kariéru slavného MMA zápasníka Karlose Vémoly. Film si nenechala ujít také jeho bývalá milenka Zdeňka Lulu Černá, kterou proslavila fotka ve Vémolově koupelně.

Zdena Černá alias Lulu v koupelně Karlose Vémoly a Lely Ceterové.

Lulu jsme nyní požádali, aby nám snímek zhodnotila. Ona se s chutí pustila do obsáhlé recenze.

„Mé dojmy? Z kina jsem odcházela částečně znechucená a částečně znuděná. Nejprve ale to pozitivní. V době, kdy jsem s Kájou randila, se mi svěřil, že zásadně kouká jen na dokumenty o slavných a že normální filmy ho vůbec nezajímají. Teď si tedy splnil svůj sen a vlastní dokument má. Tím to pozitivní ale asi končí,“ řekla nám na úvod Lulu.

„Dnes na premiéře v Kladně bylo celých 45 lidí a film se bude promítat už jen dvakrát. Nemyslím si tedy, že to bude kasovní trhák a důvod je oprávněný. Film je totiž Karlosem cenzurovaný více, než bývaly cenzurovány filmy za komunistů,“ nešetří kritikou sexy OnlyFans modelka, kterou můžete sledovat na Instagramu.

„Nemůžou za to ani tak tvůrci filmu, jelikož je mi jasné, že ti museli pracovat jen s tím, co jim Kája povolí. Prosadil si svou za cenu, že film byl mdlý, vše bylo vybarvené narůžovo a Karlos zde byl představen jako úžasný otec a manžel. Žádné skandály moc nečekejte. Film díky tomu nezanechá absolutně žádné emoce a je bohužel nudný a hlavně nonsence, protože jedna z dramatických důležitých dějových linií, kdy Karlos zažívá krizi v soukromí, Lela si balí kufry a odchází od něj, je sice vidět, ale je tam úplně vynechám důvod této krize. Tím byl Karlosův paralelní vztah se mnou,“ vysvětluje Lulu.

„Jsem si jistá, že to byla podmínka, kterou si Karlos prosadil. Nechtěl, aby byl jeho vztah se mnou ukázán, natož mé jméno nebo fotky. Tudíž celý ten úsek filmu, který pro drama děje využili, nemá vůbec hlavu ani patu. Všichni diváci, co v posledních třech letech nežili na Marsu, o důvodu této krize dobře věří. O to trapnější je dělat, že neexistuje. Je to takové o mně beze mne. Jako když císař zakáže kuchaři vařit se solí, prosadí si svou, ale jídlo (tedy film) bude mdlé. A to se odrazí v návštěvnosti. Žádné drama, žádné emoce,“ dodává Lulu.

„Ve filmy jsou ukázány jen ty oficiální ženy. Jeho ex z Anglie a Lela. A také pár prostitutek z jeho uniklého videa. Toť vše. Svatý Karlos. Další zajímavý moment byl, kdy Lela vypráví o tom, jak ji Karlos balil. Použil úplně stejnou větu, jako když balil mě,“ směje se Lulu, kterou prý také pobavil pohled na Lelu bez filtrů.

„Byla legrace vidět Lelu bez filtrů se všemi vadami na kráse a postavě a všemi nepovedenými operacemi. To všechny ženy určitě potěší a zvýší jim sebevědomí. Takže nakonec aspoň něco za mých 150 korun vstupného,“ říká na závěr s úsměvem Lulu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14807
17854