Ochránce žen Zdenda Macura se rozhodl, že se stane návrhářem

Držíme palce!

Když už může mít svou vlastní kolekci pornoherečka a rádoby dýdžejka Daisy Lee, tak do toho půjdu taky. To si nejspíše řekl náš nejoblíbenější ochránce žen v Česku Zdeněk Macura.

Bývalý milenec Ivety Bartošové, který svedl nespočet drsých bitek s Josefem Rychtářem, se na Facebooku ukázal v slušivé košili, na které měl připíchnuté jakési odznáčky připomínající lístečky a květiny.

Zdeněk Macura

Macura, kterému to samozřejmě opět velmi slušelo, svým fanouškům hrdě oznámil, že se jedná o jeho vlastní kolekci oblečení.

„Začal jsem si dělat vlastní módu, bude se jmenovat: Macura styl,“ uvedl Zdeněk na svém profilu a přidal i jedno zásadní vysvětlení.

„Už mě unavuje ta plytká nabídka v módních domech. Člověk by si měl dělat také vlastní módu. Ozdoby jsou na magnet, jsou z keramiky, lze je posouvat a také úplně sundat, takže praní bez problémů. Ozdoby jsem si sám navrhl. Už se nebudu stydět, že chodím obyčejně neosobitě oblečený,“ vzkázal všem případným kritikům Macura.

Za svůj troufalý čin si Zdeněk vysloužil samou chválu. Někteří Macuru označují za novodobého hrdinu a my se tomu vůbec nedivíme.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11244
4661