Vémola prý brzy udělá Lele a Lili pápá kvůli Lulu s kozima většíma než hlava

Karlos Vémola podvedl partnerku Lelu, se kterou má dceru Lili, s prsaticí Lulu.

Tak tahle věta už několik dní baví český internet. Zasmáli jsme se i my a poté, co jsme konečně dochechtali, jsme si řekli, že vám o tom napíšeme několik základních informací.

Karlos v minulosti už několikrát jasně řekl, že přirozená krása není nic pro něj a čím je ženská upravenější, tím je větší stan v jeho trenýrkách.

Není tajemstvím, že střídal jednu playmate za druhou, nakonec se usadil se Slovenkou Lelou Ceterovou, se kterou se mu podařilo zplodit dcerku Lili. No, upřímně jdou všude kolem zprávy, že on o založení rodiny příliš nestál, ale jakmile se roztomilá holčička narodila, tak si Lela a Karlos hráli na pár století.

Karlos Vémola a jeho holky

Pár lidí s IQ pod 70 jim to možná baštilo, ale nebyl by to Vémola, aby se nezakoukal do nějakého ještě nadupanějšího dekoltu, než má Lela.

MMA zápasník sice jakoukoliv nevěru zásadně popírá, ale poté, co on i Lela oznámili, že se rozchází, tak na Vémolu prasklo, že jednou z jeho milenek má být prapodivná paní, o které jsme mimochodem celkem nedávno psali.

Lulu Blonde

Jmenuje se Zdena Černá, ale z neznámých důvodů si říká Lulu.

Jedna její kozi je větší než dvě naše hlavy. 

Lulu Blonde

Vypátrali jsme také, že Lulu žije v Německu a živí se jako fitness trenérka. Ráda se fotí nahá, ale my se neradi na tyto fotky koukáme.

Lulu Blonde

Už dříve jsme si totiž všimli, že si Lulu nechala kromě obřích kozi udělat nejspíše také permanentní duckface, který vyšel z módy zhruba po posledním díle Pokémonů.

Vkus Karlose Vémoly je velmi prostý. Čím víc plastu, tím větší zájem.

I přestože si Lulu poté, co zveřejnila fotografii u Vémoly v koupelně velmi užívá svých pár minut slávy, tak u našeho posledního článku se vztekala, že o ní nepíšeme hezky.

Ale zase pořád chtěla být slavná, tak tady to konečně je.

Lulu Blonde

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7809
3254