Závod reálného auta a angličáku Hot Wheels – živé vysílání z okruhu

V úterý 9. 6 . 2020 od 18:00 proběhne historicky první závod reálného auta vs. angličáku Hot Wheels na závodním okruhu Slovakia Ring na 100 metrů. Abyste mohli být všichni „u toho“, bude souboj vysílán živě na Facebooku Hot Wheels CZ/SK.

V závodu na 100 metrů se proti sobě na dráze postaví Jaguar I-PACE Elektrický EV 400 AWD HSE e-TROPHY a Hot Wheels angličák Jaguar XJ220 v měřítku 1:64. Angličáky mohou díky tzv. zrychlovačům na oranžové Hot Wheels dráze jet obrovskou rychlostí. Zda to bude na reálné auto stačit nebo ne zjistíme už v úterý.

Externí obrázek
Externí obrázek

V průběhu živého vysílání si na své přijdou jak dospělí, tak děti. Vysílání vychází z původního konceptu Hot Wheels do obýváku – zábava pro děti a rodiče přímo k nim domů prostřednictvím živého streamu. Kromě závodu se tedy mohou těšit nejen na skvělé záběry z okruhu, včetně leteckých z dronu, ale také na soutěže o stovky cen, reálný závod vozů na velkém okruhu, a závody ve výměně kol.

Externí obrázek

Program:

· Test Jaguár vs. Angličák na 100 metrů

· Závodníci HOT WHEELS v reálném závodě – reálná fára

· Stavba velké dráhy

· Hot Wheels PIT STOP (výměna pneu)

· Zábavné soutěže nejen s angličáky

· Hot Wheels výzva – 3 tajné úkoly pro naše Závodníky

· Soutěže o stovky cen!

Externí obrázek

Připojte se k vysílání v úterý 9. 6. v 18:00 na Facebooku Hot Wheels CZ/SK. Pro aktuální informace se můžete přidat k události - https://www.facebook.com/events/3194564773938292/

Externí obrázek

Slovakia Ring je první a zatím jediný FIA licencovaným závodním okruhem na Slovensku.  Více informací o okruhu Slovakia Ring ZDE

Externí obrázek

Detailní informace o vozu Jaguar I-PACE ZDE

Externí obrázek
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7461
3010