Letos se možná na ten Survivor koukneme. Řádit tam má tahle kočka, co se ráda koupe bez plavek

Čistá pravda.

I ti největší odpůrci reality show Survivor musí uznat, že v něčem má tahle soutěž kouzlo. Nikdy nás totiž neomrzí sledovat sexy kočky, jak lítaj v plavkách po pláži a plní fyzicky náročné úkoly.

Letos nás z účastnic nejvíce zaujala exotická influencerka Yenifer Cao, která hodlá na ostrově předvést to nejlepší a zdá se, že se máme na co těšit, protože je to celkem divoška.

Yenifer Cao

„Doufám, že mi budete na dálku posílat hodně síly a hlavně mi držet palce. Ve chvílích, kdy mi budou docházet síly, tak si na vás vzpomenu a budu bojovat za nás všechny,“ vzkazuje svým přátelům a fanouškům pohledná Yenifer, které jsme se pak trochu podívali na zoubek.

Yenifer Cao

Yenifer je velmi populární hlavně na sociální síti TikTok. Coby herečka si zahrála menší roli v úspěšném seriálu Případy 1. oddělení. Dále nás zaujalo, že je také certifikovanou lektorkou jógy a často na svém profilu ukazuje, jak moc je ohebná.

Yenifer Cao

Svůádná kráska také plní Instagram sexy fotkami, na kterých je buď ve spodním prádle, nebo v bikinách. Na některých fotkách se cachtá v moři úplně nahá a my doufáme, že něco podobného od ní uvidíme i v Survivoru!

Yenifer Cao

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
21676
10318