Nejvíce sexy fotbalová agentka: Svého ex podvedla s jeho spoluhráčem, sex chce 12krát denně

Dlouho jsme tu neměli nic z kategorie hluboký silný příběh.

A nic takového nebudeme mít ani dnes. Místo toho jsme si řekli, že vám představíme argentinskou kočku jménem Wanda Nara, které tímto udělujeme titul nejvíce sexy fotbalová agentka světa.

Wanda Nara

Wanda má super kozi a velmi ráda provokuje na sociálních sítích žhavými snímky. Už devátým rokem je Wanda provdaná za argentinského útočníka Maura Icardiho, kterému tato sexy blondýna zároveň dělá agentku.

Icardi a Nara se poslední dobou neustále rozcházejí a pak zase scházejí, takže nemůžeme s naprosto jistotou oznámit, zdali jsou ještě stále spolu.

Mauro Icardi a jeho agentka Wanda.

Loni se například řešilo, že Wanda byla svému milému údajně nevěrná s jeho spoluhráčem z Interu Milán Brozovičem.

Pokud by to náhodou byla pravda, asi by to nikoho nepřekvapilo, protože všichni nejspíše znají příběh, jak Icardi ke své sexy agentce a manželce zároveň vlastně přišel.

Mauro Icardi a jeho agentka Wanda.

Vraťme se do roku 2013, kdy byl Mauro ještě mladý talent a válel v Sampdorii Janov se svým krajanem a mentorem Maxim Lopézem. Právě Lopéz tehdy chodil s Wandou a seznámil ji se svým mladším parťákem.

Kráska si s Maurem velmi dobře rozuměla a jednoho dne si spletla hrníček a skončila v domě mladičkého Icardiho. Mluví se o tom, že si spolu nejenom hezky popovídali.

Mauro Icardi a jeho agentka Wanda.

V Itálii z toho byl pochopitelně celkem slušný skandál. Lopéz od té doby Icardiho nenáviděl a odmítal se s ním udobřit.

V médiích pak vycházely ještě články o tom, jaká je Wanda dračice, že potřebuje souložit až 12krát denně a že Icardimu každou noc provádí orální sex.

Mauro Icardi a jeho agentka Wanda.

Zpět ale od fotbalu k naší superagentce. Chtěli jsme vám prostě říct, že Wanda je naše nová královna a kdyby nám bylo 13, tak máme její plakát nad postelí a každou noc slintáme do polštáře.

Jo počkat, to děláme i tak.

Wanda Nara
Mauro Icardi a jeho agentka Wanda.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13935
9726