Ve volebním štábu Volného bloku se to jen hemžilo podivíny. Seznamte se s českým Trumpem

Asi tomu nebudete věřit, ale stavili jsme se během voleb do holešovického hotelu, kde měla volební štáb jedna z nejbizarnějších stran v české historii.

Kromě Hany Lipovské, Jany Bobošíkové a Luboše Volného, který popíjel na baru pivko a whiskey, jsme ve volebním štábu Volného bloku narazili na několik podivínů, kteří stojí za zmínku.

Nás ale na první pohled zaujal chlapík, kterému jsme okamžitě dali přezdívku „český Trump“. Jmenuje se Jiří Bezák a za Volný blok se bil hlava nehlava v Karlovarském kraji.

Jiří Bezák alias český Trump

Jednašedesátiletý důchodce, který žije v Mariánských Lázní, připomíná bývalého amerického prezidenta nejenom tvarem hlavy, postavou a tím, jak mu sluší kšiltovka. 

Stejně jako Trump si Bezák libuje v teatrální gestikulaci, velmi rád je středem pozornosti a neustále mává na všechny kolem sebe.

Zamával i na nás, tak jsme se s ním šli pozdravit.

Jiří Bezák alias český Trump

„Že vypadám jako Donald Trump? Vážně? To mi ještě nikdo neřekl, ale rozhodně mě to neuráží,“ smál se Bezák, když jsme mu řekli, že je velmi podobný americkému prezidentovi.

Jiří Bezák alias český Trump

Pak ale začal brblat něco o tom, že Volný blok ve volbách propadl kvůli cenzuře médií, tak jsme raději vypli diktafon a zašli za Lubošem na bar.

Lubomír Volný připíjí na morální vítězství.

A udělali jsme dobře. Luboš nám totiž oznámil, že objednal šest sudů piva, protože očekával velkolepou oslavu a teď to nemá s ním nikdo vypít.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8307
7903