Dobrý den. Podle tohoto pána bychom si měli zvyknout na těhotné muže v ulicích

Podivínů není nikdy dost. Tentokrát jsme si pro vás připravili ale pořádně těžký kalibr!

Říká vám něco jméno Viktor Heumann?

Ne, nejedná se o žádného rakouského sjezdaře, ale o chlapíka, který bojuje za práva českých transsexuálu a spoluzaložil organizaci Trans*parent.

To jen abyste byli v obraze.

Viktor Heumann

No a tenhle Viktor je pochopitelně hodně zklamaný z toho, že v Maďarsku před pár dny zakázali trans lidem změnu identity.

Podle Viktora může Maďarsko po tomto rozhodnutí čekat velký odliv transsexuálů. Zejména takový Orbán to jistě opláče.

via GIPHY

Bijec za práva českých transsexuálů si navíc myslí, že by se česká veřejnost měla připravit na to, že tu budou těhotní trans muži. Prý je to v ostatních zemích celkem normální, tak proč by tomu tak nemohl být tady.

„Jeden z hlavních strašáků je to, že trans muži budou rodit děti. Je ale potřeba říct, že i v zemích, kde k tomu dochází, to jsou jednotky případů. A může se to klidně stát už nyní i u nás – protože otěhotnět může každý trans muž, který vysadí hormonální terapii a ještě neprošel tou povinnou sterilizací. V rodném listě pak bude zapsaný jako matka, ale po vizuální stránce rozhodně nikdo nebude pochybovat o tom, že je to muž. Takže bychom se spíš měli připravit na to, že to je prostě vývoj. Společnost jde kupředu, medicína nám umožňuje spoustu věcí, které jsme si ještě před pár desítkami let nedovedli představit,“ řekl pan Viktor Heumann pro známý gay server Lui.cz.

Takže takhle nějak by to teď mělo vypadat:

via GIPHY

Závěrem navrhujeme menší test nervové soustavy českých občanů okolo vás. 

Pánové, vycpěte si něčím, například melounem, vaše už tak vykrmené pupky a vyjděte takto do ulic. Vyfoťe se nám a snímky posílejte na mail tehotnimuziakozi@jpm.cz.

Očekáváme, že tento článek pana Heumanna trochu nakrkne, tak mu alespoň na oplátku pošleme vaše nejlepší fotky, aby měl trochu radost ze života.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8316
1461