Vikář (81), který se oženil s rumunským modelem (27), zemřel. Manžel si užívá dědictví

Mrtvola ještě nevychladla a manžel už si naložil vanu plnou bankovek a truchlí!

Jistě si pamatujete na příběh o jednaosmdesátiletém bývalém vikáři Philipu Clementsovi, který se zamiloval do sedmadvacetiletého rumunského homosexuála Floriana Marina a před časem se dokonce vzali.

Vikář

Hodně lidí se jejich vztahu vysmívalo. Britský stařík si byl ale stoprocentně jistý, že ve zženštilém Rumunovi našel svou životní lásku, která se o něj na sklonku života skvěle postará.

Vikář zemřel.

Teď k nám z Rumunska dorazila velmi smutná zpráva. Po uši zamilovaný vikář bohužel zemřel. Během koronavirové krize onemocněl a zpočátku odmítal chodit do nemocnice. Když se konečně rozhodl jít k doktorovi, tak už bylo pozdě. Pan vikář zemřel osamělý ve špitále v Bukurešti.

Místo aby Florian držel svého milovaného staříka za ruku a pomohl mu v cestě na onen svět, tak už se v jeho hlavě rodily plány na to, jak utratit miliony po svém umírajícím manželovi.

Vikář zemřel.

Florian se médiím svěřil, že po smrti svého manžela plakal dva dny. Pak si ale řekl, že smutku bylo už dost a musí si začít konečně užívat dědictví po vikářovi, kterého jistě miloval nejenom kvůli jeho majetku.

Rumun, který si libuje v luxusních módních značkách, dále odhalil, že po manželovi zdědil domek o hodnotě 100 tisíc liber, díky životnímu pojištění zbohatl o dalších 150 tisíc liber a ještě mu bude vyplácen vdovecký důchod ve výši 2 tisíce liber měsíčně až do konce života.

Vikář zemřel.

„Philip nechtěl, abych plakal, chtěl by, abych byl šťastný,“ vysvětlil v rozhovoru pro Mail Online rumunský vdovec, kterému je ale úplně jedno, že ho lidé kolem něj mají za zlatokopa.

Florian také získá 10 tisíc liber ze životní pojistky na zorganizování pohřbu. Rumun ale už dopředu oznámil, že velkolepý pohřeb pro svého manžela pořádat v žádném případě nebude a půjde jen o skromné poslední rozloučení pro pár lidí.

Vikář zemřel.

Rumunský playboy také prozradil, že nehodlá být dlouho sám a je ochoten se znovu zamilovat.

Tak uvidíme, jakého nebohého a hlavně bohatého staříka si na internetu nabrnkne tentokrát.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8182
3537