Vikářova rodina se zlobí na rumunského gaye: Jsi zlatokop a lhář! Vůbec jsi netruchlil!

A máme tu pokračování!

Před časem jsme vás informovali o romantickém příběhu, ve kterém hrají hlavní roli stařičký britský vikář Philip Clements a jeho sedmadvacetiletý rumunský manžel Florian Marin.

Pan Clements nedávno zemřel a vdovec místo aby truchlil, tak si plnými doušky užívá dědictví. 

Rumun, který si libuje v luxusních módních značkách, po jednaosmdesátiletém starci zdědil dům o hodnotě 100 tisíc liber, díky životnímu pojištění zbohatl o dalších 150 tisíc liber a ještě mu bude vyplácen vdovecký důchod ve výši 2 tisíce liber měsíčně až do konce života.

Vikář zemřel.

Těm, kteří mu vzkazovali, že se starcem byl pouze kvůli penězům, Marin odpověděl, že po smrti manžela truchlil dlouhé dva dny!

„Philip nechtěl, abych plakal, chtěl by, abych byl šťastný,“ vysvětlil v rozhovoru pro Mail Online rumunský vdovec, který tedy po 48 hodinách truchlit přestal.

Teď se ale do toho zapletla vikářova rodina, která Marina nemá příliš v lásce. Vše, co mladý model o údajném truchlení říká, je prý lež!

„Říká, že plakal dva dny, ale telefonoval mi hned v noci, kdy Philip zemřel, a rozhodně neplakal, když ke mně mluvil,“ řekl pro Mail Online vikářův bratr Tony, kterému Marin volal pouhých 40 minut po smrti manžela a prý během hovoru nezněl vůbec smutně.

Vikář zemřel.

Zacházel s ním jako s kusem hadru!

Podle vikářovi rodiny je Florian Marin obyčejný zlatokop, který jen čekal na to, až jeho manžel zemře a po jeho smrti si začne užívat zděděné peníze.

„Philip chtěl někoho, jako je on. Proč by ale někdo, komu je dvacet let, chtěl někoho, komu je osmdesát? Chtěl bych, aby můj bratr byl stále naživu. To, co nás hněvá, je způsob, jakým s ním bylo zacházeno,“ svěřil se vikářův bratr Tony.

Podle jeho slov to vypadá, že rumunský playboy bral pana Clementse spíše jako štědrého sponzora.

V roce 2016 se Marin vzdal své práce a přestěhoval se k vikáři domů. V Británii se mu ale moc nelíbilo a chtěl po svém partnerovi, aby koupil dům v Rumunsku. Vikář souhlasil a za domek zaplatil zhruba 100 tisíc liber.

Vikář zemřel.

O peníze si řekl i před návštěvou

Philipova štědrost šokovala jeho přátelé i rodinu. Rumunovi neustále kupoval luxusní oblečení a platil exotické dovolené. Podle vikářova bratra se Rumun neštítil ničeho. Ani třeba požádat svého životního partnera o 3 tisíce liber před návštěvou.

Zašlo to tak daleko, že vikářův bratr kontaktoval policii, protože měl pocit, že ho mladý Rumun okrádá. Policisté ale zjistili, že všechny peníze vikář svému manželovi dává dobrovolně.

Když vikář utratil poslední libru, tak ho Marin opustil. Vikář tak musel prodat svůj dům v Británii a veškerý majetek přepsal na svého manžela, čímž si ho získal zpět.

Rumunský playboy pak donutil vikáře se přestěhovat do Bukurešti a zde se k němu choval jako ke kusu hadru. 

Bral si od peníze jako na běžícím pásu, ale po večerech se chodil bavit s kamarády do klubů. Když jeho manžel chtěl jít také, tak mu Marin řekl, že je na to „příliš starý“.

Rodina se pohřbu nedočká, Rumun chce vikářův popel vysypat do jezera

Vikářova rodina se těžce vyrovnává také s tím, že se pravděpodobně nezúčastní posledního rozloučení, protože si to Rumun nepřeje.

Vdovec Marin sice dostane 10 tisíc liber ze životní pojistky na zorganizování pohřbu, ale už dopředu avizoval, že žádné velkolepé rozloučení pro svého manžela pořádat nebude, protože si vikář prý přál být zpopelněn. Jeho popel bude rozptýlen u jezera v parku v Bukurešti. Zde to prý měl velice rád. 

Vikář zemřel.

„Nemůžu tam být, takže jsem požádal, aby mi bylo řečeno, kdy to bude, abych mohl v tu chvíli alespoň a Philipa myslet,“ řekl vikářův bratr.

„Florin není nic jiného, než zlatokop,“ dodal Tony Clements.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7368
3868