Česká MMA zápasnice ukázala, jak tráví zimu a my garantujeme, že vám zima rozhodně nebude

Jakože fakt garantujeme.

Nikdo z nás nechce dopadnout jako Lela Vémola, kterou lednové mrazíky natolik sestřelily, že chudák skončila v péči odborníků.

„Byla jsem na vitamínové infuzi. Necítila jsem se dobře. Tyto mrazy jsou hrůza,“ řekla nedávno pro Expres.cz manželka Karlose Vémoly.

Lela Ceterová poslala svým fanouškům silvestrovský vzkaz.

U MMA a lednových mrazů ještě zůstaneme. Už nějaký ten pátek naznačujeme, no spíše křičíme do světa, že se nám hodně zamlouvá talentovaná bojovnice Veronika Zajícová, která se loni poprvé objevila v Clash of the Stars a jako svou bývalou milenku ji označil kontroverzní influencer Patrik Žralok.

Verča hodně často a ráda dává na svůj Instagram fotky v plavkách či ve spodním prádle a není divu, že fanoušci spekulují o tom, kdy si založí OnlyFans.

„Hodně fanoušků mi říká, abych si tam udělala profil. Zatím o tom ale nepřemýšlím, alespoň v tuhle chvíli ne,“ řekla Zajícová loni pro web Kaocko.cz.

Verča nám ale nyní ukázala, jak tráví zimu. Zatímco výše zmíněná Lela chodí na vitamínové infuze, sexy Zajícová řádí na sněhu v tangách a růžových sněhulích.

Veronika Zajícová
Veronika Zajícová


Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
22130
10355