Hodně se nám zamlouvá slovenská MMA zápasnice, která se už brzy představí v Oktagonu

Pohledná tvář, sexy tělo plné kérek a pěsti, co smrdí krchovem. Komu by se taková kočka nelíbila, co?

Není žádným tajemstvím, že se nám v redakci hodně zamlouvají sexy MMA bojovnice z celého světa. Netrpělivě jsme proto vyhlíželi den, kdy tuzemská organizace Oktagon ohlásí příchod nějaké šťabajzny, která by nám pravidelně zvedala třeba náladu.

Ten den nastal. Před pár dny se totiž Oktagon pochlubil novou posilou v podobě pohledné slovenské zápasnice Veroniky Smolkové, která se poprvé fanouškům představí na turnaji 7. října v Bratislavě, kde bude obhajovat titul Karlos Vémola.

„Věřím, že budu v organizaci úspěšná,“ nechala se slyšet Smolková.

Veronika Smolková

Veroničinou soupeřkou na galavečeru Oktagon 47 bude řecká zápasnice Eleni Mytilinaki, která má stejně jako Smolková na svém kontě 2 výhry a 2 prohry.

Smolková se před MMA kariérou věnovala postojovým disciplínám. Konkrétně kickboxu a thajskému boxu. Kromě tvrdých tréninků v gymu Veronika miluje také tetování.

„Většinou si po zápase dávám vždy nové. Po dalším zápase si hned dám další. Na první tetování jsem si jich nechala udělat hned pět. Nevím, kdy a kde to může skončit. Čím více, tím asi lépe. Dala jsem si taková tetování, která se ke mně hodí, dělají mě ženskou, není to extrémně přehnané,“ řekla Smolková nedávno pro web kaocko.cz .

Veronika Smolková

Veronice to sluší nejenom v kleci či v ringu, ale také v plavkách u bazénu.

Veronika Smolková

Pohledná zápasnice se často na svém Instagramu chlubí fotkami svého dokonalého těla. Nám se nejvíce líbí snímek z masážního salónu. Veroničin zadeček nás natolik zaujal, že reálně uvažujeme o nové tapetě na notebooku.

Veronika Smolková

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14185
14811