Veronika Kopřivová se pozvracela

Opět jsme pro vás velmi pečlivě vybírali mezi nejzajímavějšími událostmi posledních dní.

Zvažovali jsme, že vás budeme informovat o tom, že Karlos Vémola si koupil krokodýla a krokodýlici a zvažuje, že je pojmenuje Karlos a Lela.

Nakonec ale zvítězila zpráva z Malediv, kde tráví dovolenou bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a nejvíce zaměstnaná žena střední Evropy Veronika Kopřivová.

Veronika Kopřivová na Maledivách luxus nepotřebuje.

Po dlouhých třech týdnech tvrdé práce z domova se Veronika sbalila a s přítelem Mirkem vyrazila do dovolenkového ráje, kam se hodně těšila, protože naposledy byla na dovolené v polovině ledna.

No a začátek romantického pobytu nedopadl podle Verčiných představ. Úspěšná podnikatelka se pozvracela na člunu a její milý se jí ještě posmíval.

„Spustil to přestup na otevřeném oceánu z hydroplánu na speedboat. K mému štěstí bylo zrovna velmi větrno, takže slušná houpačka a házečka. Zlatých těch 45 minut v hydroplánu,“ vysvětlila jednu z nejtěžších chvil svého života Kopřivová.

Veronika Kopřivová zažila nepříjemný okamžik na dovolené.

Veronice ale na dálku vzkazujeme, že pokud předvede zase nějaký sexy taneček nahoře bez, tak jí tu zvracející aférku na člunu snad i odpustíme.

Návrat ke kořenům? Veronika Kopřivová se zase svléká.
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12675
2807