Sestřičku šikanovali v práci, tak šla dělat OnlyFans. Má desetkrát víc peněz a my máme fotky, co tam dává

Všichni vždycky hrozně rádi hltají příběhy o šikanovaných klucích, co šli do sebe a stali se slavným fotbalistou nebo MMA zápasníkem.

No a víte, jak končí šikanované holky, co šly do sebe? Přece na OnlyFans!

Přesně takovou pohádku aktuálně prožívá americká kočka jménem Veronica Rose. Ta pracovala jako zdravotní sestra, hákovala dvanáctky za směšné peníze a ještě jí dělaly dusno kolegyně, kterým se nelíbilo, že na svůj Instagram hází sexy fotky.

Veronica Rose

„Nikdy jsem se v práci nezmínila, že dělám sexy Instagram, ale kolegové to brzy zjistili a nelíbilo se jim, jak jsem úspěšná. Začali žárlit a všechnu práci nechávali na mě. Pracovala jsem celé hodiny a oni jenom seděli a sledovali mě. Jedna kolegyně byla tak žárlivá a zlomyslná, že dělala, co mohla, aby mě vyhodili,“ popisuje Veronica.

Poslední kapkou prý bylo, když si na halloweenský firemní večírek vzala sexy kostým a začal po ní pálit kamarád jedné z kolegyň. Dostávala to tak sežrat, že se rozhodla z práce odejít.

Veronica Rose

No a když nevěděla, kam jít, někdo jí poradil OnlyFans. To se psal rok 2019.

„Byla jsem zmatená, protože jsem v té době nevěděla, co to je. Řekla jsem si, že to zkusím a dám tam pár fotek, abych viděla, kolik peněz bych si mohla vydělat. No a během prvního týdne jsem si vydělala šestimístné číslo. Přistálo mi to na účtu a já byla v naprostém šoku. Pak jsem opustila práci a nikdy už se neohlédla,“ říká spokojeně Veronica Rose.

Veronica Rose
Veronica Rose

Aktuálně si vydělává desetinásobek svého platu, co měla jako sestřička. Navíc chytře zainvestovala, koupila si čtyři nemovitosti. A protože co slíbíme, to doručíme, další nálož jejích fotek máte v galerii.

Veronica Rose
Veronica Rose

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15368
15310