Z tenisu ji vyřadilo zranění, teď září jako modelka. OnlyFans? Mám svou úroveň, říká krásná Vanesa

Vsází na přirozenost, plastiky nechce. Studuje, ještě donedávna válela na tenisových kurtech, bohužel ale její kariéru zarazilo vážné zranění. A tak se Vanesa Mrzenová rozhodla naplno věnovat kariéře modelky. Daří se jí sakra dobře, všimli si jí například ve Vogue nebo Harper’s Bazaar.

My jsme tuhle krásnou Češku korunovali JPM dívkou týdne. A teď vám přinášíme rozhovor, ve kterém se vám Vanesa představí, prozradí, za jakých okolností by se před fotoaparátem odhalila trochu více a v neposlední řadě práskne, jaký chlap u ní má šanci!

Vanesa Mrzenová

Vaneso, mohla by ses čtenářům krátce představit a říct něco o tvé začínající kariéře modelky?

Modeling, svět módy a všechno v tomhle směru mě zajímalo vždy. Od patnácti let jsem poměrně často navštěvovala Prahu a jednou mě v obchodním centru zastavila scoutka agentury Be Star Media Group. Nafotili jsme kampaň nádherných šatů, fotografie se opravdu povedly, a tak jsem začala dostávat další a další nabídky. Jsem vděčná za takovou spolupráci, hodně věcí mi to při startu usnadnilo. Nejsem vázaná příšernými a nevýhodnými smlouvami, takže si to nemohu vynachválit.

Slyšel jsem o tobě, že jsi zároveň i tenistka. Na jaké úrovni?

Tenisu se momentálně věnuji už jen ve volném čase. Moji závodní cestu loni v létě přerušilo zranění, takže si akorát občas jdu zahrát v rámci zdravotních možností.

Vanesa Mrzenová

Mrzí tě to? Nebo by stejně modeling dostal přednost?

Tenis je hodně „masculine“ sport a modeling je zase spíš „feminine“, takže i kdybych opravdu hodně chtěla a vyhnula se zranění, tyhle dvě cesty nelze spojit. Teď mám vlastní fitness trenérku, kterou mi zařídila moje manažerka, a věnuji se zdravému životnímu stylu. To zahrnuje i upravený jídelníček. Chystám se teď v dubnu na natáčení a čeká mě hodně focení, takže teď pracuji na postavě trochu jinak.

V modelingu je dnes velká konkurence. Co jsou podle tebe tvoje přednosti a čím můžeš ostatní trumfnout?

Myslím si, že vynikám ve spoustě směrů. Nemám žádné výrazné úpravy a moje manažerka mi dobře radí. Držíme se přirozené krásy, která v dnešní době tak trochu chybí.

Vanesa Mrzenová

Modeling není jen focení, ale také spousta luxusních večírků a podobně. Jsi pařmenka?

Já ten klasický „modelkovský“ život plný večírků a promrhaných víkendů nevedu. Ostatně ještě k tomu studuji, jelikož krása bez rozumu mi smysl nedává. Denně se věnuji práci na sobě samé a věřím, že se to odrazí i na mé kariéře.

Máš nějaký vzor? Slavnou českou nebo zahraniční modelku?

Žádný tuzemský vzor nemám, nesnažím se být jako někdo jiný, chci být jedinečná a originální. Co se ale týče nějaké inspirace, Irina Shayk a Adriana Lima mají můj velký obdiv a respekt.

Vanesa Mrzenová

Kde máš nastavenou hranici, co nafotíš a co už ne? Když se zeptám drze - třeba do Playboye nahoře bez by tě nelákalo jít?

Playboy už je dávno out! Nahé tělo je krásné a nebráním se do budoucna uměleckým fotografiím v podobném duchu, ale to by musela byt opravdu top nabídka. S naprosto profesionálním týmem a pro lukrativní magazín. Playboy mě neláká, tam už byl kde kdo. Já si chci zachovat naprostou exkluzivitu ve všech směrech.

Hodně populární je dnes OnlyFans, a to dokonce i mezi slavnými modelkami. Jaký na to máš názor?

OnlyFans není pro mne, umím si peníze vydělat i jinak. Chci být jednou máma a nedovedu si představit, že mam dítě a na internetu jsou moje nahé nebo polonahé fotky. Vyloženě špatný názor na to nemám, ať si každý dělá, co chce, ale znovu opakuji - není to nic pro mě.

Vanesa Mrzenová

Jak jsi na tom s muži? Aktuálně zadaná, nebo single?

Jsem single. Známostem se nebráním, ale věnuji se škole, sportu a kariéře, která je u mě aktuálně na prvním místě, a tak mi to zatím vyhovuje.

Píše ti na sociálních sítích hodně chlapů? Co by měli splňovat, aby tě zaujali?

Dovolím si říct, že víc než dost. Ale vyhledávání vztahů na sociálních sítích není úplně můj styl. A co by měli splňovat? Muž by měl být prostě muž, tedy disponovat všemi vlastnostmi, které pod toto označení spadají. Mám ráda gentlemany. A když už mám s někým strávit svůj volný čas, kterého je opravdu málo, tak chci, aby to stálo za to!

Jestli se vám Vanesa líbí, můžete ji sledovat na jejím Instagramu!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11966
20095