Valentýnský zážitek pro muže!

„Nechte vaše muže okusit jak už 10 let poctivě hrajeme na scéně a dopřejte jim opravdový zážitek,“ hlásí do světa tým prvního a již legendárního barbershopu v Čechách i na Slovensku, který založil před deseti lety Tomáš Kožíšek. Dnes už jsou v Praze pro velký úspěch tři pobočky.

Absolutní péče, relax v pánském prostředí, chvíle oddechu při kadeřnických a kosmetických úpravách, doutník, whisky a klidně i fotbal v televizi. O tom sní každý muž. Vytrhnout se na chvíli od okolního světa a užít si svou chvíli na maximum. Darujte svému milém k Valentýnu jedinečný voucher do Thomas´s Barbershop! A jelikož slaví 10 let výročí, jejich limitovaná edice voucherů potěší i svým neotřelým designem, který navrhla taterka Berta.Ink.

Externí obrázek

Chcete být originální? Vsaďte na voucher Thomas´s Barbershop. Perfektní péče, vlastní kosmetická řada, profesionální přístup, pracovníci vyučení v oboru, nejdelší léta praxe a zkušeností, neustále nasazená laťka hodně vysoko. Zkrátka to, co jinde nenajdete. První na trhu, první ve všem!

Vouchery zakoupíte on-line na www.thomasbarbershop.cz nebo na pražských pobočkách:

Thomas´s Barbershop

Stroupežnického 493/10, Praha 5, Anděl

Thomas´s Barbershop

Navrátilova 1334/16, Praha 1

Thomas´s Barbershop

Panská 4, Praha 1

Externí obrázek
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6341
3728