Přiznáváme, že slávistovi Jurečkovi docela závidíme jeho kočku Petru

Slíbili jsme vám super kočku a tady ji máte!

Máme pro vás sakra důležité prohlášení.

via GIPHY

Bez jakéhokoliv studu přiznáváme, že se nám dosti zamlouvá partnerka slávistického útočníka Václava Jurečky.

Péťa je kočka!

Střelec, který do Edenu zamířil před rokem ze Slovácka, měl dlouhou dobu problémy si v Praze zvyknout. Nakonec mu s aklimatizací pomohla kočka Petra, která se může chlubit naprosto dokonalou prdelkou a ráda ji ukazuje během dovolené u moře.

„Jsem jeho největší fanynkou,“ píše o sobě kráska, která by se z fleku mohla živit jako modelka.

Václav Jurečka s partnerkou Petrou.

Její miláček v závěru sezony chytil neuvěřitelnou formu a zařadil se mezi největší tahouny pražské Slavie. Celkem v lize nasázel 20 branek a stal se králem střelců.

K tomu si ještě připsal 4 asistence a se svými parťáky vybojoval vybojoval ligový pohár. Menší pachutí na jinak skvělé první sezoně v Edenu může být fakt, že sešívaní v lize skončili až druzí za konkurenční Spartou.

Václav Jurečka má v sexy Petře hotový poklad!

Chladnokrevný střelec s patnáctkou na zádech ale píše příběh, který působí jako námět na hollywoodský doják. Ještě nedávno se potloukal po nižších soutěžích a snil o tom, že bude pravidelně hrát první ligu.

Nyní je hvězdou Slavie a trenérský štáb se obává, aby v letním přestupním období nezmizel do ciziny. Mezi zájemci o Jurečkovy služby jsou prý například turecké velkokluby a šíří se zvěsti, že Vašek by se první zahraniční štaci rozhodně nebránil.

Dost ale fotbalových keců. Vy to stejně nečtete. Vás zajímá spíše super kozi a prdelky, což je samozřejmě v pořádku. My věříme, že jste na stejné lodi a zmíněná Péťa od inženýra Jurečky se vám také bude zamlouvat.

Péťa je kočka!
Péťa je kočka!
Péťa je kočka!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19827
10159