Uhlířka oznámila konec na OnlyFans, je to prý platforma zla. Držíme minutu ticha

Patřila k nejlepším českým tvůrkyním, vynikala hlavně originalitou. Nešlo totiž o zplastikovanou prsatici, ale spíše o drobnou a roztomilou sympaťandu.

Ačkoliv bomby rozjet uměla, to jo. Hele. Bum!

Uhlířka umí více, než jenom vařit!

Barbora Uhlířová alias Uhlířka nicméně na OnlyFans končí. Ne nečekaně, poslední měsíce už tvorbu obsahu vesměs flákala a do hodnocení penisů, které jste si mohli za pět dolarů objednat, nedávala tolik srdíčka.

Ne snad, že bychom to věděli z vlastní zkušenosti.

Uhlířka

Důvody? Zajímavé. Zatímco od ostatních OF holek slyšíme na platformu jenom samou ódu a nadšení z toho, kolik to hází peněz, Uhlířka to vidí jinak.

„Dost lituju toho, že jsem si OnlyFans kdy založila. Za toho tři a půl roku na té platformě mi toho celkem dost došlo a poslední rok už jsem nebyla ani skoro vůbec aktivní a uvědomovala si, jakou blbost jsem udělala,“ napsala ve vyjádření na Instagramu.

Uhlířka

„Absolutně nesouhlasím s tím, jak se to všude promuje a jak moc to ty „větší“ creatorky cpou všude a dělají tomu jen tu nejlepší reklamu,“ dodala.

„OnlyFans je fakt blbá cesta, protože to fakt není tak jednoduchý, výdělečný a strašně super, jak o tom teď všude možně čtu. Samozřejmě, ať si každý dělá, co chce, nebudu nikoho soudit, sama jsem to dělala, ale uvědomila jsem si, kde je ten problém toho všeho. Možná pozdě, ale došla jsem k tomu aspoň,“ uzavřela Uhlířka.

Uhlířka

No, tak podržme minutu ticha, maximálně tichého mlaskání, a řekněme sbohem. A kapesník. Pardon, šáteček.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
21418
11712