V SuperStar byla nějaká transgender blbost, neuměla zpívat, málem postoupila kvůli „osobnosti“

Znovu jasně říkáme, že se na SuperStar vůbec nekoukáme, ale tohle jsme bohužel viděli.

Do rádoby pěvecké soutěže SuperStar se každým rokem přihlásí mnoho podivínů. Letos jsme ale zažili, že se o postup snažila osmnáctiletá transgender zpěvačka, která si říká Smokee Kween.

Smokee Kween zkusila štěstí v SuperStar. Stačilo málo a postoupila.

Zpívat příliš neumí, ale i tak stačilo málo a dostala se do dalších kol. „ANO“ z neznámých důvodů dostala od porotců Mariána Čekovského a Leoše Mareše. 

Monika Bagárová se zase nechala slyšet, že by trans zpěvačku velmi ráda pustila dál kvůli její „osobnosti“, ale bohužel to nejde. Patricie Pagáčová byla podobného názoru a chvíli to vypadalo, že se obě porotkyně snad rozpláčou.

Hvězdná porota SuperStar je opět pod palbou ostré kritiky.

Jako jediný normálně uvažující člověk se ukázal Paľo Habera, který zpěvačce narovinu oznámil, že ji bude hodnotit jako ostatní soutěžící a nebude brát zřetel na to, že je „jiná“.

Dost ale o jejím/jeho vystoupení. Na Instagramu osmnáctileté transgender umělkyně jsme narazili na haldu nemravných fotek, které jsme se vám rozhodli ukázat.

Smokee Kween zkusila štěstí v SuperStar. Stačilo málo a postoupila.

Ani nevíme, proč to děláme, ale snad z toho máte radost.

Smokee Kween kvůli své proměně přišla o mnoho přátel.

Smokee Kween, která se narodila jako muž a oficiálně stále mužem je (protože má stále pínis, pozn. red.), má v současnosti přítele, který ji hrdě na casting SuperStar doprovodil.

Zpěvačka tvrdí, že se ani v dětství jako chlapec nikdy necítila. Vždy prý chtěla být ženou a podle toho nyní upravuje svou vizáž. Chodí mezi lidi namalovaná, má udělané nehty a nosí i jakési „nasazovací kozi“.

„Bylo odmalička jasné, že se necítí být chlapečkem. Mně se sice narodil syn, ale je trans a je to v pořádku. Miluju ho, protože to je moje dítě,“ uvedla maminka Smokee Kween.

Smokee Kween se narodila jako muž, cítí se však být ženou.

Smokee se nechala slyšet, že žádné operace v tuto chvíli neplánuje. Jinak řečeno: Žížalu mezi nohama si zatím hodlá ponechat. 

„Operaci teď vůbec neřeším. To, že nemám vyloženě vaginu, mi vůbec nevadí,“ řekla účastnice letošní SuperStar.

Smokee Kween kvůli své proměně přišla o mnoho přátel.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9873
5135