Tiffany si na OnlyFans vydělává 3 mega za měsíc, zhrzené matky vyhnaly její syny ze školy

Jestli je něco nespravedlnost, tak tohle.

Začalo to docela nevinně, Tiffany Poindexterová (44) z USA chtěla okořenit vztah s manželem, tak se vyfotila v plavkách a dala to na net. 

Fotografie měla takový úspěch, že se rozhodla z toho vytěžit co nejvíc a založila si profil na platformě OnlyFans. Dnes tam na uslintaných úchylech vydělává v přepočtu zhruba 3,3 milionů korun měsíčně.

Mamča Tiffany

A my se vůbec nedivíme, při pohledu na Tiffany-nestydatou paničku, Tiffany-školačku nebo Tiffany-psa na obojku se nám klepe ruka a nejradši bychom po ní hodili bankovku taky. 

Mamča Tiffany

Problém je, že zatímco chlapům u počítače se lepí klávesnice, ženy z okolí to pochopení nemají. Zejména tedy matky spolužáků jejích tří synů, které Tiffany začaly šikanovat, vyhrožovat jí a její fotografie poslaly řediteli školy s tím, že buď půjde tahle rodina, nebo oni.

A ředitel je posera a zrádce mužství.

Mamča Tiffany

„Jsme neuvěřitelně šokovaní, rozrušení a neklidní. Dostali jsme e-mail v neděli v 20 hodin, že naše děti už ve škole nejsou vítány a od pondělí by se neměly vracet. Kluci byli velmi smutní, brečeli, že už neuvidí svoje přátele,“ prozradila Tiffany.

Vyhazov dětí ze školy ale největší komplikací není. Problém teď bude je někam uklidit, když budou doma, aby měla Tiffany s manželem klid na práci.

Mamča Tiffany

„Naše rutina je jednoduchá, já v jednu chvíli nafotím třeba 10 fotek, ona je ráno nahraje s popisky a naplánuje je tak, aby vycházely každou hodinu po celý den,“ vysvětluje manžel princip milionového podnikání.

Tiffany se pak tváří, že s ní jako fanoušci prožívají den.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11585
2700