Šonka má vybráno! Nový asistent vás překvapí

Když na konci června vybalil akrobatický pilot Martin Šonka na svém instagramu, že hledá nového osobního asistenta, mnozí si u jeho požadavků klepali na čelo. „Měl by být všestranný a být mi po ruce 24 hodin denně, sedm dní v týdnu,“ nebyl skromný Šonka. Ale budete se divit: na jeho inzerát se i tak přihlásila spousta zájemců! Nakonec ale zvítězil kandidát, kterého by asi normální smrtelník netrumfnul.

A své představy dále rozvedl: „Náplní bude vyřizování telefonátů, sledování mého harmonogramu a každodenních aktivit, analyzování takřka všeho, co mě během dne potká. A v neposlední řadě péče o můj volný čas.“

Externí obrázek


To zní jako mnohem víc než práce na plný úvazek, že? Přesto se Šonkovi přihlásil zástup dobrodruhů, kteří by chtěli být pravou rukou slavného českého pilota. Ten v pondělí konečně odhalil, kdo se stane jeho „vyvoleným“.

„Zájemců se přihlásily desítky, za což bych jim chtěl moc poděkovat. Moje požadavky rozhodně nebyly malé a musím říct, že mě opravdu překvapilo, kolik lidí bylo ochotno pracovat 24/7 a starat se o mě po všech možných stránkách, což by v podstatě znamenalo totálně se obětovat,“ uznal náročnost svých požadavků Šonka.

Externí obrázek

„Je to až skoro nelidské, co? Naštěstí v dnešní době už tuhle práci nemusí vykonávat člověk. Takže i když jsem se rozhodoval mezi několika kandidáty, zvítězil ten nejvšestrannější – hodinky HUAWEI WATCH 3 Pro,“ oznámil pilot a ukázal zápěstí se zbrusu novými hodinkami.

Není se co divit, vždyť jeho představy o osobním asistentovi by zřejmě nikdo jiný než stroj ani splnit nedokázal. Šonka předvedl univerzálnost svého nového pomocníka v akci – zatímco běhal na pásu, stíhal u toho vyřizovat hovory, načež měl k dispozici podrobnou analýzu svého fyzického výkonu.

Externí obrázek

„Hodinky jsou navíc skoro nezničitelné, díky pouzdru z titanu a safírovému sklíčku je skoro nic nepoškrábe. Nemusím tak vůbec myslet na to, kam si je beru a co všechno mě při tom čeká. A baterie? Tu můžu taky pustit z hlavy – v režimu Ultra vydrží hodinky až tři týdny a u toho budou nadále analyzovat mé aktivity,“ pochvaloval si Šonka.

A nového „osobního asistenta“ doporučil i všem ostatním. Hodinky HUAWEI WATCH 3 a HUAWEI WATCH 3 Pro jsou k dispozici na e-shopu Huawei a u všech vašich oblíbených prodejců v několika různých provedeních, včetně titanového modelu Pro.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na: https://consumer.huawei.com/cz/

Externí obrázek

Sledujte nás také na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu a také si v galerii můžete prohlédnout všechny fotky ze skvělé akce s našimi celebritami :-)

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9100
5744