O.K., oficiálně prohlašujeme, že Sofia Vergara je nejbožejší žena, protože...

... protože nejen kozi, a to se počítá.

Seriál Taková moderní rodinka nesledujeme, ale víme, že tam hraje Kolumbijka Sofia Vergara, protože je to kost a má kozi.

Nicméně my jsme si strašně dlouho mysleli, že kozi Sofie naprosto stačí k tomu, abychom ji měli rádi, než jsme hledali něco na YouTube a jak to tak bývá, nenašli jsme, co jsme hledali, ale místo toho jsme našli videa se Sofií a zjistili jsme, že u ní to není jen o kozi, ale že je strašně vtipná a zábavná a když je krásná ženská ještě navíc zábavná a dělá si srandu ze sebe, tak je to smrtelná kombinace.

Sofia, které je už 46 let a má syna, kterému je asi třiadvacet let, se nedávno vdala za mladšího herce Joea Manganiella a neztratila nic z toho, co by z ní udělalo nudnou vdanou MILF.

(Sofia Vergara s malým synem Manolem.)

(Sofia Vergara s malým synem Manolem.)

(Sofia Vergara s nyní už dospělým synem Manolem.)

(Sofia Vergara s nyní už dospělým synem Manolem.)

Joe je evidentně nejšťastnější chlápek na světě, protože Sofia už patnáct let nestárne, pořád má kozi u brady, obrovské lesklé vlasy a pořád má postavu, kterou jsme naposledy viděli u naší mámy na staré zažloutlé fotce, když jí bylo patnáct.

Není divu, že Joe jí na každé fotce kouká na kozi, protože když máte tohle doma a dle práva „u stolu a na loži“ ji vlastně můžete povinně souložit, z toho by hlava vybouchla nejednomu zvedači ženských sukní.

Sofia Vergara
Sofia Vergara

Navíc Sofia už od 90. let žije v Americe a přestože je rok 2019, záměrně si uchovává silný hispánský přízvuk asi tak jako to u nás v Česku dělá Chantal Poullain, která už dávno umí skvěle česky, ale bez francouzského přízvuku by přišla o výjimečnost, akorát že teda ty dvě dělí - co se týče vzhledu - deset vesmírů.

Sofia si navíc ze své řeči, kterou si pečlivě udržuje, umí dělat srandu během oficiálních akcích:

Umí si taky udělal srandu ze sebe:

A umí si dělat srandu z jiných a její zlodušský smích absolutního záporáka nám způsobuje bolestivou erekci a hrozí nám, že se naše obří penisy dostanou až ke krku a přijde strašná katastrofa:

Sorry jako, Emmo Watson a Kate Upton a všechny vy naše bývalé PohonilJsem, ale my už taky holt stárneme a prostě máme rádi, když nás taková kost dokáže i pobavit. Sofia taky tvrdí, že za jejím úspěchem stojí její kozi a jestli jste si všimli, tak má i dost velkou pusu...

Ehm. Neříkáme nic.

A toho manžela jí za tohle všechno snad i přejeme, motýle jeden zatracená.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6014
3791