Slovákům docela dost závidíme jejich sexy fotbalovou reportérku

Málokdy se stává, že Slovákům něco závidíme, ale tentokrát to jinak nejde.

I v Česku máme pár koček, které se s mikrofonem u pusy promenádují po fotbalovém hřišti a zpovídají trenéry a hráče. Namátkou můžeme jmenovat třeba Denisu Doležalovou z O2 TV.

Denisa Doležalová

Na Slovensku ale mají šťabajznu, která je trochu jiná liga. Jedná se o sexy brunetku Simonu Leskovskou, která má na svém kontě úspěchy ve světe modelingu a nyní se uchytila coby reportérka.

Simona Leskovská

Krásná brunetka s dokonalým tělem mapuje zápasy slovenské fotbalové reprezentace. Když Slováci hráli s Portugalskem, tak se Simoně podařilo v útrobách stadionu překecat hvězdného playboye Cristiana Ronalda na společnou fotku.

Simona Leskovská

Snímek si pak Simona dala na svůj Instagram, kde ji sleduje přes 129 tisíc lidí.

Některé krásky se k povolání sportovní novinářky dostanou jen kvůli pohledné tváři či „kontaktům“. Simona ale očividně není tento případ. Sexy Slovenka tvrdí, že o práci v médiích stála dlouhé roky. Dokonce vystudovala vysokou školu se zaměřením na média. Přes modeling a práci v marketingové agentuře se dostala tam, kde je nyní.

„Když tvrdě pracuješ a jdeš si za svými sny, všechno je možné,“ píše na svém profilu fotbalová reportérka, které to mimochodem hodně sluší v plavkách.

Zde jsou nějaké ty důkazy:

Simona Leskovská
Simona Leskovská

Simona navíc také cvičí.

Simona Leskovská

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19983
9398