Potkaly se u Jonáka, teď si jdou po krku. Chci zmlátit Lady Dee, říká exmilenka Vémoly a Řepky

Playmate, finalistka Miss fitness, Miss aerobik a Miss erotika. Také účastnice reality show Hledá se máma a táta. A bývalá milenka Tomáše Řepky a Karlose Vémoly.

Vnadná blondýnka Silvie Řeháková má sakra pestrý životopis. Teď by se ráda stala MMA zápasnicí, a dokonce už ukázala na soupeřku: Chce zbít slavnou pornoherečku Lady Dee.

Ne jenom tak náhodou, tyhle dvě divoženky se dobře znají. A byly to fakt kámošky, dokonce spolu vlezly i do postele. Hele:

Silvie Řeháková

Také spolu pařily u diskokrále Ivana Jonáka poté, co byl propuštěn z vězení. Jenže právě někdy v tu dobu se velké přátelství začalo hroutit.

„Měla jsem být v RedFace, ale soupeřka, mimochodem další milenka Karlose Vémoly Zdenka Černá alias Lulu, mi odpadla. Já bych ale raději chtěla vyzvat Lady Dee do Clash of the Stars. Byla to moje kamarádka, ale velice jí stoupl hřebínek. Jsem z toho zhnusená,“ vysvětluje Silvie pro JenProMuže.cz.

Silvie Řeháková

„Po smrti Jonáka se začala zviditelňovat fotkami s ním a vyprávěním všeho možného, přitom ho vůbec neznala. Udělá pro slávu opravdu vše a tohle bylo nechutné. Já jsem je seznámila, ona tehdy chtěla brát mezi slavné osobnosti a fotila se s nimi, to ji ještě nikdo neznal. Dokonce si pamatuji, jak mu jednou mezi auty ukazovala, jak čůrá,“ vzpomíná prsatá blondýnka.

Silvie Řeháková

A kdo četl Jonákovu knihu Sex, disco, revoluce!, ten dobře ví, že zlatej déšť Ivan doopravdy miloval...

„Byla jsem s ní v miss erotika a Lady Dee nedostala žádnou korunku, zatímco já měla dvě. Od té doby jsem z ní cítila nevraživost,“ dodává Silvie.

Silvie Řeháková

A tak má pro Lady Dee již zmíněnou nabídku. Ne do postele, ale do klece.

„Daly jí teď posledně slečnu, která trénovala týden, na rozdíl od Drahomíry, která trénovala jak dlouho v Thajsku. Pro mě tohle nebyla žádná výhra, bít se s někým, kdo se vůbec nepřipravoval. Já bych jí ráda ukázala, zač je toho loket. Moje sportovní kariéra byla úspěšná, sice v jiném odvětví, ale není možné, abych po přípravě prohrála,“ říká sebevědomě playmate, která věří, že by mohla být unikát.

Silvie Řeháková

„Mám zrovna nová, opravdu velká prsa. Tak bych mohla být zápasnice s největšími prsy, to je velká výzva,“ usmívá se Silvie.

Co vy, chtěli byste vidět, jak si to tyhle rivalky pinknou?

Silvie Řeháková

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15657
15104