Finská badass premiérka předvedla sexy taneček na privátu, opozice jí žene na drogový test

Rozhodně chápeme, že se socialistickou a progresivní premiérkou Finska Sanne Marinovou může názorově leckdo nesouhlasit. Chlastat bychom s ní nicméně šli rádi. A hned se dozvíte proč.

Tahle teprve šestatřicetiletá kočka se totiž umí bavit. Na veřejnost unikly záběry z privátu, na kterém pařila společně se dvěma finskými influencery, jednou televizní hvězdou, zpěvačkou a parťákem od socanů. Je to zatracená jízda.

Sanna ukázala, že je opravdový lídr, a ožrala se regulérně nejvíc ze všech. Načež si klekla na kolena a s vyzývavým výrazem trsala tak, že z toho kolegyně od feministek a gender aktivistů určitě radost mít nebudou.

Marinová kvůli tomu čelí krizi. Podle finských médií se na jednom ze záběrů v jednu chvíli ozývá dokonce zvolání: „Tohle je moukovej gang!“ a předpokládáme, že domácí chleba si parta k vodce a rumu zrovna nepekla. A tak teď opozice premiérku vyzývá, aby si šla dobrovolně líznout.

Finská premiérka Sanna Marinová

„Neužívala jsem drogy ani nic jiného než alkohol. Ani jsem nebyla v situaci, že bych někoho takového viděla. Tančila jsem, zpívala, bavila se. A také objímala své přátele, dělala jsem naprosto legální věci,“ brání se Marinová.

„Nemám co skrývat. Drogy jsem neužívala, takže není problém jít na testy. Zároveň si ale myslím, že je docela neobvyklé něco takového po někom žádat,“ dodala.

Sanna Marinová s Volodymyrem Zelenským

Není to navíc poprvé, co Sanna Marinová tak nějak zachlastala svoje povinnosti. Loni v prosinci se po ní slehla zem, načež jí ve čtyři ráno našli nakalenou v klubu v centru Helsinek. Mobil sebou neměla, a to jí na něj jako na potvoru zrovna přišla SMS od hygieny, že byla v kontaktu s covid pozitivním.

Ale co sakra. Tak přeci v kanclu nebo ve Sněmovně nezabije nejlepší roky života!

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13044
7281