Monstrum pro správného muže

Přežití. To je oč tu běží. Svět je čím dál tím tvrdší a rychlejší.

Člověk se na chvilku otočí a když se podívá zpátky, je hodně věcí jinak. Představte si, že vás vysadí v džungli, kde jste vydaní napospas tvrdému podnebí, hladovým šelmám, a co víc, vašim schopnostem. Kdybyste si mohli s sebou vzít jednu jedinou věc, která vám přežití výrazně usnadní, co si vyberete? V amazonské džungli by šlo o odolný multitool, který v sobě schová vše, co vám zachrání krk. V té civilní, betonové džungli je takovým multitoolem Samsung Galaxy Z Fold3 5G.

Jakmile se ho dotknete, budete vědět, že držíte něco výjimečného. Galaxy Z Fold3 není žádný otloukánek, naopak je opravdu odolný a nezastaví ho ani voda. Když budou soupeři skutečně tvrdí, přeřadíte rychlost a zařízení rozložíte, jako když páv roztáhne svůj ocas. Všem se naskytne úžasná podívaná, která ale jasně říká, kdo je tady pán. Vy! S otevřeným Galaxy Z Fold3 už vám nikdo nebude stačit. Budete tygr mezi pandami. Je to stroj stvořený k tomu vítězit a vládnout.

Zvládne vše od tvrdé práce po odpočinek po pracovním dni, není pouhým nástrojem, ale je i asistentem a parťákem v jednom, který vás nikdy nenechá ve štychu.

Externí obrázek

Co že to znamená v konkrétních datech? Jedno zařízení, unikátní design, dva displeje. Vnější s úhlopříčkou 6,2“, druhý ohebný uvnitř telefonu s úhlopříčkou 7,6“. Rychlost vám budou díky procesoru Snapdragon 888 závidět i italské automobilky. Odolnější displej podporuje pero S Pen, takže si bez problémů nakreslíte myšlenkové mapy nebo plány vašeho nového luxusního sídla.

Zadní strana nabízí tři objektivy, které jsou nadesignované tak, abyste zachytili jakýkoliv okamžik v jakékoliv situaci. Na menším displeji najdete jednu selfie kameru, po otevření telefonu najdete další i na vnitřním displeji. Výjimečný form factor telefonu jde ruku v ruce se softwarem a aplikacemi přizpůsobenými k práci, takže můžete mít najednou otevřené až tři aplikace nebo jednotlivé aplikace používat v režimu Flex.

To je speciální zobrazení, které nabízí mnohem víc možností a funkcí než běžné zobrazení na kterémkoliv jiném telefonu. Práce na telefonu už tak není kompromis.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14981
2106