Dcera Charlieho Sheena si založila OnlyFans a Charliemu se to nelíbí, což je trochu paradox

Že má Charlie Sheen dceru, to vás asi nepřekvapí, Charlie Sheen totiž bude mít po světě asi hodně dětí. Každopádně, oficiálně se hlásí k pěti a jednou z nich je i dcerka Sam.

Té bylo letos v březnu osmnáct, což znamená, že už čtvrt roku můžeme zcela beztrestně vykřikovat, že to je sakra labůžo!

Sam Sheen

A protože má Sam tak nějak v genech být trochu čuně a exhibicionista, založila si rovnou profil na OnlyFans a za peníze tam prodává svoje kozi. Což je na jednu stranu fajn, na druhou stranu asi můžeme mluvit i za čtenáře, že to je stejně jedno, protože je krize, máme hluboko do kapsy a co si budeme, kozi dcery Charlieho Sheena jsou zatím ještě zbytným výdajem.

Ledaže...

Sam Sheen

Příliš fajn to nicméně nepřijde Charliemu. Což je s podivem, vzhledem ke všem těm hollywoodským historkám o tom, jak mu je celkem fuk, kam co strká, nebo kdo mu kam co strká.

„Neschvaluji to. Může za to její matka, se kterou žije,“ obvinil Sheen svou sexy exmanželku Denise Richards.

Sam Sheen s mamkou

Sam Sheen s mamkou

Což je ale Sam úplně fuk, protože krátce poté, co táta vyjádření vydal, se začala fanoušků na sociálních sítích ptát, zda nevědí, jak se na OnlyFans dá poslat nahá fotka hromadně do zprávy všem odběratelům...

Sam Sheen
Sam Sheen

Za první týden stihla Sam Sheenová přidat fotku nahoře bez a jednu postelovou v sexy červeném prádle. Prý, bohužel jsme to neviděli. Za dvacet doláčů, což je asi 470 korun, je to vaše.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12638
5195