Mistryně v hodnocení pánského nářadí se inspiruje Gordonem Ramsayem. Vydělává miliony, přestože není nejtenčí

Šílený britský šéfkuchař Gordon Ramsay už spoustě lidem zničil život. Zesměšnil je v některém ze svých pořadů, sebral jim veškeré ideály a tak. Jenže zároveň také spoustě lidem život změnil. A ne nutně pouze kuchařům.

Konkrétně mluvíme o bývalé zdravotní sestřičce, která si říká Rose Ann. Ta měla také spoustu ideálů, chtěla se dostat do britské zdravotnické služby NHS. Jenže zjistila, že zdravotnictví moc peněz nehází, respektive 50 tisíc měsíčně, což na Británii opravdu není nic moc.

Rose Ann

A tak se, jak už to tak bývá, začala poohlížet po přivýdělku. Narazila na OnlyFans, jenže to má háček. Rose Ann není úplně nejštíhlejší, takže v konkurenci vysportovaných koček se jí nedařilo prorazit.

„Pak jsem narazila na online trend, kdy muži platí influencerkám, aby se podívaly na jejich dick pic a ohodnotili ho od jedné do desíti. Viděla jsem, že to na stránkách jako OnlyFans dělá hodně dívek, rozhodla jsem se ale, že potřebuji mít jedinečný prodejní argument nebo způsob, jak to udělat,“ říká Rose Ann pro server Daily Star.

Rose Ann

A tak se dostáváme ke Gordonu Ramsaymu. Rozhodla se, že si nakouká jeho pořady a videa a bude penisy hodnotit tak tvrdě, jako on jídla zoufalých kuchařů.

„Líbilo se mi, jak vyzýval lidi, aby mu posílali fotky svých jídel a pak se jim za to vysmíval. V tu chvíli mi to docvaklo. Přesně takhle bych měla hodnotit mužům penisy,“ vysvětluje.

Rose Ann

Byznys plán to byl přímo fantastický. Baculaté sestřičce vynášel tolik, že přestala být sestřičkou a teď se označuje za královnu v hodnocení pinďourů. Vydělá si prý v přepočtu 560 tisíc korun měsíčně. Za jednu recenzi si účtuje 20 liber.

„Když jsem s tím začínala, myslela jsem si, že to bude jenom malý přivýdělek. Chtěla jsem prostě jen doma experimentovat, jak se dají vydělat peníze navíc. Brzy jsem ale začala být opravdu populární, možná i proto, že si odběratelé mysleli, že mám lékařské vzdělání, když jsem na profilu uvedla, že pracuji v ordinaci praktického lékaře,“ míní Rose Ann.

Rose Ann

A Gordonu Ramsaymu je teď natolik vděčná, že pro něj má nabídku.

„Chtěla bych poděkovat Gordonovi za to, že mi dal nápad. A pokud ho chce taky ohodnotit, ať mi klidně pošle fotku!“

Jenom se trochu obáváme, kam směřuje Světová zdravotnická organizace. Tohle je tento měsíc už asi třetí sestřička, která sekla s prací a šla na OnlyFans, o které píšeme. Vlastně víme, kam směřuje:

Rose Ann

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20343
11505