Influencerka Romaneta (23) miluje přítele (60) tolik, že si smoothie zahušťuje jeho spermatem

Takže mňam.

Podobné hovadiny většinou přicházejí z Ruska nebo tak podobně, tohle je ovšem syrová a lepkavá česká realita. 

Objevili jsme influencerku Romanetu (možná jsme klasicky o rok pozadu a vy už jí znáte dávno, ale to je jedno) a po obhlídce jejího profilu vám toho chceme hrozně moc říct.

Romaneta a Roman

Romanetě je 23 let. Ten pán na fotkách ale není její pasák, co po revoluci přijel z NDR a od té doby se ještě nepřevlíkl, to je její přítel Roman. Což není úplně v pořádku.

Tím spíš, že spolu na sociální sítě postují fotky už pěkných pár let a naše zdroje mluví dokonce o tom, že spolu začali, když Romanetě bylo 17. 

Romaneta a Roman

Dobře, to je v dnešní době bohužel ještě celkem normální. Zcela nenormální ovšem je, proč přesně jsme si těchto dvou hrdliček všimli. Řeč je o kuchařském okénku Romanety, v němž připravovala smoothie. A jak možná víte, smoothie se dělí na ovocné a jogurtové..........

„Holky, udělejte si i vy ovocné smoothie a přidejte si do něho semínka z vašeho partnera. Obsahují bílkoviny, minerály a vitamíny. Uděláte mu dobře. A sobě dopřejete top zdravou mňamku! Partner může také ochutnat,“ vzkazuje Romaneta.

Romaneta a její recept

Vy si myslíte, že je to pr*el, my si to mysleli taky, ale pak jsme v jedné diskuzi narazili na video, které nám sice nejde stáhnout, ale posíláme screeny a po důkladné analýze jsme si celkem jisti, že si Romaneta do smoothie dává výměsky ze skoro šedesátiletého Romana.

Hele fakt to asi bude ono.

Co dalšího ze sebe Romaneta s Romanem jedí a jak řeší třeba tužší druhy zákusků, po tom jsme raději nepátrali. 

Copak si dáte zítra na svačinku?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11134
3561