Hluboký lidský příběh: Rodrigo Alves se snaží vypadat jako Lela od Vémoly a chce dítě

Zachraň se kdo můžeš.

Známý Brazilec, který prý podstoupil zhruba 100 plastických operací, si před časem řekl, že by bylo fajn začít se měnit v živou Barbie a skončil jako kříženec Donatelly Versace, Dolly Buster a Lely Ceterové od Karlose Vémoly. Zejména té Lele jakoby na některých snímcích Rodrigo jako z oka vypadl.

Stejné pózy, stejné rty a téměř stejně velké kozi!

Takto teď vypadá Rodrigo Alves.
Lela Ceterová ukázala své upravené vnady.

Tu hlavní operaci ale Rodrigo stále ještě nepodstoupil. Kdo nepochopil, co jsme tím chtěli říct, tak jednoduše řečeno má stále ještě pindíka mezi nohama. Ještě před pár týdny Rodrigo hrdě říkal, že být ženou s penisem není žádný problém.

„V duši se cítím být ženou. Ještě ale nemám ženské jméno ani ženské orgány. Necítím se ale méně žensky než jakákoliv jiná žena,“ svěřil se Rodrigo na sociální síti.

Z Rodriga je Jessica!

No ale teď je zase vše úplně jinak! Brazilský pomatenec milující skalpel se rozhodl doktory poprosit o fungující vaginu a hodlá se již brzy stát matkou.

„Rád bych měl dítě. Představuji si, že se starám o své miminko a po boku je mi někdo, kdo mě miluje a přijímá mě takového, jaký jsem,“ řekl v nejnovějším rozhovoru Rodrigo, který si dnes říká Jessica.

Z Rodriga je Jessica!

Bývalý živý Ken je prý natolik odhodlaný stát se maminkou, že prý po porodu definitivně skončí s plastickými operacemi.

A my tímto zase slibujeme, že do té doby, než ukáže svůj nový pohlavní orgán, už o něm nebudeme psát. Při tvorbě článků o Rodrigovi totiž vyloženě cítíme, jak se nám zmenšuje mozek.

Takhle nyní vypadá živý Ken.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9796
3414