Robert Rosenberg máchá katanou a rád by se stal samurajem

Dříve máchal něčím jiným a bylo to zhruba stejně veliké.

Není tomu dlouho, co žil český pornokrál Robert Rosenberg život, který jsme mu všichni záviděli. Dnes už je ale z legendy filmů pro dospělé spokojený a hlavně věrný ženáč, hrdý taťka a také oddaný sportovec.

Kromě boxu, který Bobby trénuje na pražském Žižkově, se Rosenberg učí i dalším bojovým uměním a teď si nejspíše řekl, že by si rád zahrál v třetím díle Tarantinova akčního trháku Kill Bill, který, jak všichni pevně věříme, již brzy spatří světlo světa.

Robert by pochopitelně ve filmu rád máchal katanou a nikoliv orgánem, který ho proslavil více než jeho kérka na obličeji. Na Instagramu se tedy pochlubil, jak mu to s katanou jde, a my doufáme, že se video dostane do Hollywoodu až k samotnému Quentinovi.

05.dubna 2021 v 11:41, příspěvek archivován: 06.dubna 2021 v 21:42

Nicméně v diskuzi pod Rosenbergovým uměním se našel škarohlíd, kterému přišlo, že největší znalec české gramatiky s tím mává jako se zlomenou sekerou.

„Stále se učím teprve, dělám to dva roky a tento materiál je fakt těžký,“ odpověděl bývalý král českého porna, který se nedávno oženil na Maledivách a jako svatební dar dal své ženě anální kolík.

Prostě Robert, no.

Robert Rosenberg s manželkou Petrou při romantickém obřadu na Maledivách

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12749
5037