Takhle bydlí jedničkáři: Miliardář Richard Chlad ukázal novou vilu na Tenerife

Záviďte

Kdybychom si na den mohli vybrat být někdo, byli bychom asi podnikatel Richard Chlad. Tenhle chlapík totiž zatraceně dobře ví, co s penězi.

Kdyby k tomu totiž došlo, mohli bychom si u snídaně vybírat z asi třiceti klíčků, jakým bourákem dneska pojedeme na golf. Nakonec bychom si stejně vybrali to nejrychlejší na světě Bugatti chiron. No a na spolujezdci bychom si mohli vozit sexy blondýnku s dlouhýma nohama.

Richard Chlad se svou snoubenkou na párty na Tenerife

Taky bychom žili ve vile na Tenerife, kterou si Richard Chlad nedávno koupil a předělal. A že je to opravdu luxus.

„Vybrali jsme si vilu, která má kromě bazénu a čtyřgaráže i svůj vlastní tenisový kurt. Musíme se naučit hrát tenis, protože já ho nikdy nehrál, maximálně jako mladík někde na asfaltu. Kurty mi nikdy nic moc neříkaly, spíše jsem byl na squash,“ popisuje svoje nové bydlení známý byznysmen,

Richard Chlad promluvil o nové, luxusní vile na Tenerife. Jak ji kupoval a...

Ten si nechal vířivku a další vymoženosti dovézt z Česka v kontejneru. Zcela sám si Chlad nakupoval obrazy a dekorace a také si sám dal dohromady postel, která levituje, je obehnána led světly a na stropě má takovéto to super zrcadlo, kde se vidíte v poloze na koníčka.

„Postel jsem maloval dvě noci. Dopadla excelentně, je celá z nerezu, levitující a podsvětlená ledkami. Jsou to detaily, které z mého domu dělají můj dům,“ říká spokojeně podnikatel, který vilu zafinancoval i z peněz, které dostal za prodej jachty v Chorvatsku.

Richard Chlad promluvil o nové, luxusní vile na Tenerife. Jak ji kupoval a...

Tenerife prý Richard Chlad vybíral poměrně dlouho. Chvíli uvažoval i o Dubaji, tu ale rychle zamítl.

Můj táta mě upozorňoval hned na začátku devadesátek, že to nebude tak dlouho trvat a budu se divit, jak se v Evropě znovu vzedme nějaká vlna socialistických a znárodňovacích ideí. Říkal mi, ať si najdu azyl někde na okraji Evropy či Ameriky. A jeho slova se víceméně poslední dobou neuvěřitelně naplňují,“ popsal svou motivaci najít si nové útočiště.

Richard Chlad promluvil o nové, luxusní vile na Tenerife. Jak ji kupoval a...

„Chvíli jsem přemýšlel o Dubaji, ale to je pro mě noční můra. Byť je to high-tech svět, je tam neustále smog a neuvěřitelně velké životní náklady. Když jdete na nákup, je to až třikrát dražší než u nás. Vysoké jsou i ceny nemovitostí. Nakonec jsme ji zavrhli poměrně rychle. A to samé Chorvatsko, které je od listopadu do dubna passé, není tam co dělat,“ krčí Richard Chlad rameny.

Volba proto padla právě na Tenerife, konkrétně na čtvrť Adeje, kterou byznysmen považuje za španělské Beverly Hills. Teď tam tvoří partu se spoustou celebrit, na návštěvě u něj byl dokonce i Michal David.

Na další fotky z luxusní vily Richarda Chlada se podívejte v galerii!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18327
9865