Miliardář Chlad a hvězdička z OnlyFans Karin Pedro na Legendách: Tak o co tady jde?!

Káry, chlapi, ženský. Co na tom nechápete?

Automobiloví fanoušci měli o víkendu žně, na pražském Výstavišti se odehrál tradiční sraz Legendy. K vidění byla řada luxusních sporťáků i historických kousků, na pódiu vystoupily hvězdy českého motorismu, především miliardář Richard Chlad.

No a kde jsou luxusní auta a bohatí chlapi, tam je i spousta ženských.

Právě někdejší automobilový závodník tak měl napilno. Fotku s ním chtěla ulovit spousta ženských, nejspíš asi nejen fotku, jenomže Richard Chlad na něco takového myšlenky nemá a nemůže mít. A tak musel zatnout zuby třeba ve chvíli, kdy se k němu přivinula hvězda OnlyFans Karin Pedro se svojí melounovou výbavou.

Richard Chlad, Karin Pedro

„Přišli mi od lidí zprávy ve smyslu: Co vám na to říká vaše krásná paní nastávající, kterou se tak pyšníte?! Že se vám fotí u auta nějaká cizí prsatá ženská, která je s vámi evidentně sladěná?“ prozrazuje Richard Chlad.

Pravda je ale trochu jinde. Prsatice, která se nedávno objevila v Clash of the Stars v zápase dvě na dvě a po výhře i s kolegyní sundaly podprdu, je partnerka jeho dobrého kamaráda, slovenského influencera Kozy Bobkova.

„Označila mě na Instagramu. Je to strašně fajn holka. Tihle dobroseři si všímají všeho, moje Anička se tomu akorát smála, když jsem jí všechny ty zprávy předčítal,“ vysvětluje Chlad.

Inked Dory a Karin Pedro ukázaly kozi.

Leccos si prý vyslechl také za fotografie se sexy spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Ta je přitom, jak známý podnikatel vysvětlil na Instagramu, jeho dlouholetou kamarádkou.

Několik všetečných zvědavců se ptá, proč se u mých aut fotila Radka Třeštíková, a ne moje partnerka Anička. Radka je moje letitá kamarádka, výborná spisovatelka, matka se skvělými juniory, majícími výborné hlášky. To vše je korunováno inteligencí i krásou. S Radkou si máme vždy co říci a dokážeme se společně hodně nasmát. Většinou lidské blbosti, závisti i svým životním příběhům. Více za tím nehledejte. Milenci opravdu nejsme, ani kamarádi s benefity, či jak se tomu dnes říká. Jsme si souzeni s Annou,“ vysvětloval.

Radka Třeštíková v Bugatti Chiron Richarda Chlada

Letošní Legendy si bývalý automobilový závodník ale jinak nemohl vynachválit. Už třeba jen díky tomu, že podle hrubého odhadu dorazilo celkově 45 tisíc lidí. A to musí ekoteroristům praskat žilky.

Dvě třešničky automobilové sbírky Richarda Chlada: Bugatti Chiron a Bugatti...

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
23075
5984