Kočka miliardáře Chlada fotila v rouše Evině na útesu a my dostali exkluzivně fotky

Tak ještě, abychom se nepodělili.

Český podnikatel a miliardář Richard Chlad má doma spoustu aut a jednu luxusní babu, zkrátka to, o čem sní každý správný chlap.

A umí pořádně vzít nejenže za volant, protože je to bývalý automobilový závodník, ale také za kozi. A tady bychom v tomto bodě upozornili, že ta slečna, kterou drží, se jmenuje Anna-Marie Kánská a pokud jste se teď zarazili nad tím příjmením, jakože jste ho asi někde už slyšeli a nevíte přesně, kam ho zařadit, tak sem:

Začínající herec Pavel Kikinčuk prý tehdy prohlásil, že v takových srač*ách hrát nebude.

Ano, Richard Chlad žije s dcerou Blaženy Škopkové, tedy herečky Veroniky Kánské, která byla herečkou jen chvilku, naposledy se do ní zamiloval Ladislav Potměšil v Discopříběhu 2, a pak se odstěhovala na vesnici nikoliv za Vencou Konopníkem (Broněk Černý, který dneska vypadá spíše jako Železný Zekon), ale za manželem a za knížkami, neb tam celý život pracuje jako knihovnice.

Richard Chlad a Anna-Marie Kánská
Anna-Marie Kánská

Názorně to předvedl na dovolené na Tenerife, kde jeho sexy Anna-Marie dělala fotky, které nebyly tak úplně do rodinného alba. 

Partnerka Richarda Chlada Anna Marie Kánská nafotila sexy snímky na útesu.
Anna-Marie pózovala na útesu.

Ukázku z focení, které měla pod taktovkou fotografka Lia Lihanová, jsme obdrželi i my. A co bychom to byli za pánský web, kdybychom se s milovanými čtenáři nepodělili.

Tak není zač!

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12270
5360