Česká scéna je Hrozen Buzen, Mišíkovi bych nechal aspoň chámovod. Řezník na letošního Slavíka nejde

Český slavík může rovnou balit aparaturu, největší hvězda totiž na sobotním galavečeru nebude. A ne, opravdu nemluvíme o Marku Ztraceném.

Raper Řezník si loni vyzvedl sekeru, kterou u něj měla ta voda, co jeho fanoušci nepijí. Českou popovou scénu označil za dno, ze kterého blije. A kdyby tam prý letos šel znovu, akorát by svoje slova shodil.

„Pozvánku jsem dostal, ale nejdu tam. Myslím, že už jsem řekl vše, co bylo potřeba, a kdybych se tam letos ukázal, akorát bych ta slova shodil. Nestojím o takovou společnost a sledovat to rozhodně nebudu, beztak to zase vyhraje idiot,“ vysvětluje Řezník.

Martin Pohl alias Řezník

Na Novu poslal odpověď, ve které za pozvánku děkuje, ale zároveň informuje, že má bohužel na práci lepší věci. V sobotu večer hodlá zírat do zdi.

Z dobroty srdce chtěl populární hudebník alespoň v anketě zahlasovat, nakonec se ale rozhodl pro spravedlivější volbu.

„Chtěl jsem hlasovat pro kapelu Hrozen Buzen, ale zjistil jsem, že vůbec není uvedena v seznamu interpretů. A pak jsem dokonce zjistil, že taková kapela vůbec neexistuje a že je to vlastně označení pro celou českou pop-music, takže můj hlas letos nedostane nikdo, aby to bylo spravedlivé,“ ujasnil Řezník.

Dvojice na Českého slavíka vyrazila i s parťákem Grundzou.

A když už jsme s ním jakožto s ikonou rapové scény mluvili, zeptali jsme se ho na nový film Banger, ve kterém hraje Adam Mišík.

„Banger jsem viděl, a i když na první pohled premisa a obsazení filmu značí sr*čku, je to kupodivu docela dobrý film a Adam Mišík si trochu napravil reputaci. Kastraci samozřejmě neunikne, ale ponecháme mu alespoň jedno varle a část chámovodu,“ uzavřel.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15946
4589