Vydatně bych pomočil moderátory i publikum. Řezník nám řekl, co by se stalo, kdyby nedostal kilo

A je to přesně tak badass, jak jsme čekali.

Proslov Řezníka na Českém slavíkovi byl natolik epický, až jsme z hlavy úplně vypustili dokonce i mlékem nalité kozi Ewy Farné. 

Nedalo nám to a napsali jsme Řezníkovi, jak se věci mají s tím kilem, co mu ukradl mladej Pasquale v roce 2013, ale nový ředitel Slavíka Jakub Horák má naštěstí koule, a tak dluh splatil.

„Popravdě jsem byl trochu překvapenej, jak hladce to předání proběhlo. Už jsem několikrát předtím avizoval na svým Facebooku, že si tam jdu pro starej dluh, kilo. Proto jsem hecoval hlasování,“ prozradil nám Řezník.

Řezník přebral ocenění z rukou ředitele Jakuba Horáka.

O tom, že svoje kilo dostane, prý ještě ani cestou na podium nevěděl. Naopak měl v hlavě důmyslný plán.

„Asi měli strach, co bych vyváděl, kdybych ty peníze nedostal. A upřímně, dobře udělali. Měl jsem v případě odmítnutí v plánu vytasit penis a začít vydatně močit na moderátory a do prvních řad,“ prozradil Řezník s tím, že prachy dostal cash.

Martin Pohl alias Řezník

Zeptali jsme se také, zda chystá odvetnou akci na Moniku Bagárovou, například pokračování klipu Ta holka v mým sklepě.

„Údajně mi ještě nechala vzkázat, že mě ‚mr*ka poskáče‘, ale moc jsem tomu nerozuměl. Reagovat na to nijak nehodlám, její reakce je pochopitelná a pobavila mě,“ vysvětlil Řezník, který se teď hodlá soustředit na střih filmu Párty Hárder.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11452
5051