Radka Třeštíková nechápe, proč se Češi klaní k hokejistům, co pijí pivo a mluví sprostě

Výsledek ankety trouba týdne, kterou nyní vyhlašujeme úplně poprvé, takže premiérové, má jasného vítěze.

Zatímco ostatní celebrity se na sociálních sítích předháněly, kdo více vleze do zadku českým hokejistům, spisovatelka Radka Třeštíková, které podle nás jde mnohem lépe svlékání, než psaní, se rozhodla jít proti proudu.

Radka na svém Instagramu vyjádřila nepochopení nad tím, že český národ nyní oslavuje hokejisty, kteří na nedávném světovém šampionátu vybojovali zlatou medaili.

Radka Třeštíková

Třeštíkové se totiž vůbec nelíbí, jak hokejisté svůj úspěch oslavují.

„Přijde mi teda úsměvné, že občané národa, co mají ve všech diskuzích obvykle plnou hubu morálky, společensky vhodného chování, vyjadřování a odívání, se klaní klukům, co si ožralí lejou na pódiu pivo na hlavu,“ tvrdí Radka, která pak zkritizovala i oslavy na Staromáku.

„Umíte si představit, že by společnost tolerovala, nebo dokonce adorovala podobné chování třeba u holek, co vyhrály tenisovou čtyřhru na Wimbledonu? Že by přijely za svými fanoušky úplně na šrot, lily si z poháru pivo na hlavu, vyřvávaly na pódiu, že jsou první, no a coooo ty pi*o, a pak si tam nechaly přivézt svoje děti, aby ukázaly, že nejsou jen sportovkyně, ale taky mámy, a že rodina je na prvním místě?“ dodala spisovatelka.

My k tomu asi nemáme co dodávat, jenom to, že si jdeme dát další točený a vylejeme ho kolegovi na hlavu a pak mu do ucha zařveme: „Baník pi*o a Gudas je král!“

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
21281
10864