Seznamte se s nejbizarnějším párem světa: Quran (26) a Cheryl (63) točí na OnlyFans a čekají miminko

Láska hory přenáší, věk je jenom číslo... Však to znáte. Zní to hrozně hezky, když sníte o dobře udržované padesátce, co si nešlape na prsa. Jenže šestadvacetiletý mladík Quran McCain už to za nás trochu přehvízdl.

Quran McCain, Cheryl McGregor

Dohromady se dal s dnes třiašedesátiletou Cheryl, která při vší úctě a respektu vypadá trochu jako seschlé jablíčko.

Asi se ptáte, jak to, proboha, začalo.

Quran a Cheryl se poprvé potkali v roce 2012, když jemu bylo patnáct let. To se ještě nebojte, pak kontakt ztratili, ale roku 2020 se potkali znovu a přeskočila mezi nimi jiskra. Až se vzali.

Quran McCain, Cheryl McGregor

Mezitím se stali hvězdami TikToku, mají tam tři miliony fanoušků. Ti sledovali online přenos z jejich veselky.

„Je mnoho důvodů, proč jsem se rozhodl učinit Cheryl svou manželkou. Je krásná, elegantní, silná, ušlechtilá, čestná a soucitná. Byla v šoku, protože nevěděla, že ji o ruku požádám, ale cítila se výjimečně,“ prozradil tehdy mladík.

Quran McCain, Cheryl McGregor

No a teď páreček oslavil první výročí. Jejich láska se prý za tu dobu natolik prohloubila, že se rozhodli si pořídit miminko. A to i přesto, že Cheryl už má sedmnáct vnoučat.

„Snažili jsme se otěhotnět sami, ale vzhledem k věku Cheryl jsme se nakonec rozhodli pro náhradní mateřství. Viděli jsme ovšem mnoho lidí zapletených do právních tahanic ještě dlouho po narození dítěte, takže hledáme milou náhradní matku, která je ochotna podepsat smlouvu, že s dítětem po narození nebude mít nic společného,“ uvedl Quran pro server Jam Press.

Quran McCain, Cheryl McGregor

„Hledáme biraciální dítě, které by vidělo, že má napůl černé a napůl bílé rodiče, takže by mělo pocit, že jsme jeho skuteční rodiče,“ dodal.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20879
9955