Profi barber v Metropoli Zličín!

Přemýšlíte komu svěřit své vlasy, kdo vám poradí, co je trendy a má šikovné ruce na holení pravou břitvou?

Přijďte do Metropole Zličín do profesionálního salónu Barber´s wife! Budete překvapeni, jak takováhle péče může být příjemná. Nechte se „odstřihnout“ od problémů, starostí a stresů a se sklenkou whisky v ruce si užívejte odborný přístup. Věřte, že odsud budete vycházet jako znovuzrozený a ženy se po vás budou otáčet.

Externí obrázek


Chcete vědět, jak to tam probíhá, abyste se cítili sebevědomě, a přesně jste znali krok za krokem holičského postupu? Tak tedy:

1. Nejdříve se začíná napářkou v příjemně teplém ručníku. Ta zjemní kůži i vousy, protože kdo by chtěl odcházet od holiče s podrážděnou zarudlou kůží na obličeji?

2. Pak následuje napěnění částí tváře s vousy příjemnou přírodní kosmetikou a oholení břitvou. Žádný strach z krve opravdu mít nemusíte, špičkoví barbeři jsou velmi zruční.

3. V tomto speciálním pánském kadeřnictví Vám poradíme s trendy sestřihem nebo střihem podle tvaru vašeho obličeje a kvality vlasů. Nemusíte se obávat. 

Užijte si příjemný čas, kdy se o vás někdo stará a ještě si ho zpříjemníte sklenkou whisky, piva nebo jakéhokoliv jiného nápoje.

Externí obrázek

Nemusíte nikam volat, stačí kliknout na ikonu OBJEDNAT SE na https://www.barberswife.cz/ a jednoduše si zvolíte proceduru, datum i čas.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3716
2679