JPM Titul týraný muž roku získává princ Harry, který má zakázáno i měnit si oblečení

Kdyby se strach, trauma, stres a totální odevzdanost ztělesnily, budou mít výraz asi jako Harry.

Býval to borec. Rošťák, co z něj tekly holky. Pak zase voják v Afghánistánu, co z něj tekli pro změnu kluci. Chápete, jak to myslíme. 

Dneska je z prince Harryho chodící ukázka toho, že když ženská začne bít a tyranizovat chlapa, je to kolikrát horší než naopak.

Na posledních paparazzi fotkách z Los Angeles, kam byl Harry zcela evidentně unesen ďábelskou manželkou Meghan, působí jako chodící zrzavá tělesná schránka bez duše. Jako muž, kterého vězní ve sklepě a právě se po týdnu dostal na chvíli na čerstvý vzduch. Nebo jako týraný pes, který i přes všechno zlé oddaně následuje svou paničku, protože je to prostě pes.

Harry a Meghan

Ačkoliv on je z královské rodiny a ona jen fuchtle z céčkového seriálu, šourá se Harry poslušně dva kroky za pyšně se nesoucí Meghan. Na sobě má stejně nevkusné hadry, které měl ještě někdy v lednu v Kanadě, zatímco ona má na každý den jedny boty za sto tisíc.

Poslušný princ Harry

Celkem dost jsme se pobavili u komentářů pod britskými servery, kde lidé Meghan nenávidí a jeho zároveň litují a mají z něho pr*el.

„Takhle nějak vypadá ztracené štěňátko,“ píše se v jednom z nich.

 „Harry vypadá, jako by byl unesen. Mrkni dvakrát, jestli potřebuješ pomoct, Harry!“ nabízejí mu pomoc v dalším.

Vrcholem všeho je, že si ekologická válečnice, feministka a hlavně bojovnice proti rasismu Meghan nechává od černocha otevírat dveře od obrovského SUV značky Cadillac Escalade, které je asi tolik ekologické jako jedna tanková divize.

Tohle není zrovna dvakrát ekologické auto.

Beztak určitě s jedním z těch osvalených dvoumetrových bodyguardů souloží a Harry se na to svázaný v koutě musí dívat.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4963
7952