Prémiová módní značka Kazar se mění a ukazuje, co nosit na podzim

Polská značka Kazar mění logo, osvěžuje svou image a představuje podzimní kolekci s názvem Pre Fall 2019, abyste věděli, co byste měli v téhle sezóně nosit a vypadat skvěle.

Kazar se mění

Kazar je polská značka v prémiovém segmentu, založená v roce 1990. Od samého začátku si neustále buduje svou pozici, nabízejíc zákazníkům obuv, tašky a kožené doplňky navržené s vášní a v souladu s globálními trendy.

O úspěchu značky však rozhodl nejen produkt, ale i takové věci jako nejvyšší standardy v oblasti služeb zákazníkům nebo vizuální identifikace. Po 30 letech se ale rozhodli svůj image oživit a představit nové logo i monogram.

Externí obrázek

Co by měli pánové nosit?

Výsledek má reflektovat změny ve světě designu, nové trendy a být prostě moderní. Co vás ale asi zajímá více, to jsou samotné produkty, že ano? Seznamte se s kolekcí Pre-Fall 2019.

Co by tedy měli pánové nosit?

Externí obrázek

Celá kolekce Pre-Fall 2019, jak v dámských, tak i v pánských variantách představuje jasný odkaz na vintage styl, který je v této sezóně nesmírně módní. Kazar také nabídku rozšířil i pár novinek jako jsou pouzdra na smartphony.

Externí obrázek

Osvěžené prvky vizuální identity jsou viditelné v celé kolekci a zahrnují prvky, jako jsou přezky, ozdobné prvky obuvi nebo zapínání na kabelkách a další doplňky. Značka Kazar v novém vydání představuje ještě více jemnosti a propracovanosti.


Novou kolekci najdete v obchodních centrech Westfield Chodov a obchodní centrum Nový Smíchov v Praze a na kazar.com

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6868
2872