Britská influencerka má místo prsou další dvě hlavy. V článku je najdete bez cenzury a tipněte si, kolik stály

Jestli si pamatujete na tříhlavého psa Chloupka z Harryho Pottera, tak přesně něco takového je britská influencerka s velmi originálním jménem Paige British. Jenom s tím rozdílem, že její dvě spodní hlavy jsou dvakrát tak větší než ta hlavní nahoře uprostřed.

Paige British

Tato ženština se totiž stala závislou na plastických operacích a podstoupila jich už čtrnáct, což není málo s ohledem na to, že je jí teprve osmadvacet let.

Paige British

Sama hrdě prohlašuje, že je plná plastu. Naposledy minulý měsíc v Los Angeles si nechala zvětšit košíčky z velikosti H na velikost I, což jí stálo 17 tisíc liber, tedy v přepočtu bezmála půl milionu korun.

Paige British

S jejím obřím poprsím se pojí celá řada problémů, včetně těch zdravotních.

„Oblékám se spíše skromně, ale odsuzujícím pohledům neuniknu. Kvůli velikosti mých prsou mě bolí záda, ale v mých očích to za to stojí,“ říká hrdě britská prsatice.

Paige British

Celkově už jen za svoje silikony vyplázla 40 tisíc liber, což je skoro milion a čtvrt. Její peněženku to ale trápit nemusí, protože mnohem více vydělá na OnlyFans. Tam dává i necenzurované fotky, jak jste si jistě při čtení článku všimli, a další perličky máte v galerii.

Paige British

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9072
23343