Nový design hodinek inspirovaný přírodou

Vrcholky hor, kapky rosy... Nadčasový design a zajímavé funkce tak předurčují hodinky k jasnému úspěchu. Udělejte si radost, nebo je kupte jako krásný dárek pro svou přítelkyni!

Příroda nás spojuje

Moderní technologie v nás mohou vyvolat rozporuplné emoce. Obzvlášť pokud se v nich nevyznáme. Proto se Huawei vydal cestou přírody, která je blízká každému z nás. U návrhu větší varianty hodinek Huawei Watch GT 3 46 mm se designéři inspirovali ledovcem a jeho vrcholky. I když na první pohled vypadají hodinky jako klasické analogové, jejich ostré linie a 3D vysoce průhledné zakřivené sklo ciferníku jasně odkazují na stavbu a mohutnou sílu ledovců.

Externí obrázek

Druhá a menší varianta Huawei Watch GT 3 42 mm byla naopak inspirována ranní rosou. Vzhled těchto hodinek je proto mnohem jemnější, elegantní a minimalistický. Sklíčko je zaobleného tvaru a odráží v sobě okolní světlo stejně dokonale, jako odráží ranní rosa paprsky slunce.

Hodinky jako módní doplněk

K prémiovému designu a vytříbeným materiálům již neodmyslitelně patří možnost personalizovaných ciferníků a vyměnitelnost pásku. Co se týče ciferníků, vybrat si můžete až z 10 000 motivů. Vzhled hodinek tak hravě přizpůsobíte vaší náladě a outfitu.

U pásků si můžete vybrat z různých materiálů a barev. Jeden pásek do fitka a druhý třeba na společenskou akci. Pokud jste vyznavačem minimalismu a komfortu, určitě sáhněte po fluoroelastomerovém, nebo nylonovém pásku, které jsou ideální na volný čas a sport. Pokud chcete naopak něco elegantnějšího s nádechem luxusu, potěší vás pásek z kvalitní jehněčí kůže, nebo pásek z nerezové oceli. Pásek s názvem milánský tah byl exkluzivně navržen pro HUAWEI WATCH GT 3 42 mm a jde o opravdovou klasiku. Tato unikátní technika pletení, která vytváří diamantový vzor, byla totiž poprvé objevena v roce 1960 a je synonymem elegance a umění v jednom.

Externí obrázek

Kde je můžete získat?

Huawei Watch GT 3 jsou nyní dostupné na eshopu Huawei, stejně jako nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která kombinují dokonalý design a funkce v rtěnce. FreeBuds Lipstick využívají kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení, která je nezbytná pro skvělý zážitek z poslechu. Další novinkou, kterou Huawei nedávno představil je MateBook 14s či herní monitor MateView GT.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Více na webu: https://consumer.huawei.com/cz/

Sledujte novinky také na sociálních sitích:

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12020
4404