Ségra Miley Cyrus na Grammy vypadala jako kapesník, co nám od večera leží u postele

A o rýmě tu řeč není.

Udílení cen Grammy už nějakou dobu není o hudbě, je to spíš maškarní, kde nám hollywoodské celebrity říkají, že ten rasismus je fakt špatná věc a pohlaví existuje nejméně 40, ale možná i 120.

Jednoznačně nejoriginálnější kostým letos podle nás dotáhla chlípná ségra chlípné zpěvačky Miley Cyrus Noah, která je také zpěvačkou, ale třeba i bojovnicí za práva zvířat.

Noah byla převlečena za kapesník, který má každý nezadaný muž pro všechny případy pod polštářem či na nočním stolku. A vypadala již nejméně jednou použitě.

Noah Cyrus

Noah Cyrus

Kromě ní ale dorazila třeba i naše oblíbenkyně raperka Lizzo. Bohužel, ačkoliv se třikrát za večer převlékla, ani jednou jsme nepochopili, co to mělo být.

Lizzo

Lizzo

Dále například zpěvačka Doja Cat přišla v přestrojení za ptáka s kozi. A její kolegyně Dua Lipa vypadala tak v pořádku, že bychom možná i podruhé použili Noah Cyrus.

Doja Cat

Doja Cat

Dua Lipa

Dua Lipa

V neposlední řadě nechyběla Billie Eilish, dívka trpící snad všemi chorobami od Touretteova syndromu po alergii na laktózu, která i když je šťastná, tak je vlastně totálně nas*aná.

Billie Eilish

Billie Eilish

Ta byla převlečena za gaučový potah.

Malichernostmi, jako jsou výsledky jednotlivých anket, tu nebudeme marnit čas, stejně by vás to akorát naštvalo. A nebojte, za měsíc a půl jsou ještě Oscary.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12084
5087