Sexy modelka Nikol: Chci být úspěšná a nezávislá, ale také mě baví provokovat

Prsatá blondýnka s dlouhýma nohama? Jo, to můžeme, stejně jako každý chlap. Jednu takovou jsme pro vás objevili.

Jmenuje se Nikol Valeriánová a se svou sexy postavou začala dobývat Instagram. Už pokořila první stovku tisíc sledujících a rozhodně nehodlá končit, protože má nejen ambice, ale také pořádně nabito.

Nikol Valeriánová

„Vždycky jsem chtěla být úspěšná a nezávislá žena, ale vždy jsem také zároveň milovala být středem pozornosti. Teď se to snažím sloučit dohromady. Žijeme přece v jednadvacátém století a podle mě není nic špatného na tom, když i úspěšná žena je sexy, a tak trochu ráda provokuje,“ usmívá se Nikol šibalsky

Nikol je vážně kočka.

Špatného na tom samozřejmě není vůbec nic. Rádi se podíváme, jak se Nikol fotí v bikinách nebo spodním prádle. Nebo jako tenistka či třeba policistka.

Nikol to sekne i jako tenistce.

Také se velice těšíme na fotky z Playboye, pro který Nikol nedávno pózovala.

„Playboy byl pro mě od malička snem, stejně jako pro mnoho dalších dívek. Proto jsem byla nadšená, když mě oslovili. Fotili jsme v nádherných prostorách s koňmi na ranči Prague Premium Stables a rozhodně se máte na co těšit,“ říká Nikol.

Nikol Valeriánová

Možná jste si všimli, že zadeček téhle kočky zdobí podobná kérka, jakou má královna českého Insta Nela Slováková. Ta je, mimochodem, pro Nikol vzorem.

„Tohle slýchávám velmi často. Já prostě u žen nemám ráda velké a výrazné tetování, ale jemné a decentní, které se dá vždycky dobře schovat. Zároveň mi tato partie přijde velmi sexy, takže to pro mě byla jednoznačná volba,“ usmívá se modelka.

Tetování má podobné jako Nela Slováková.

A pokud byste Nikol chtěli zaujmout, máme pro vás tip. Vypisovat jí po zprávách vám nepomůže.

„V dnešní době sociálních sítí, a to se mnou budou slečny určitě souhlasit, to pro muže nebylo nikdy jednodušší. Někdy je to dost otravné. Já každopádně preferuji rande po osobním, náhodném setkání, nikoliv přes sociální sítě. To by člověk mohl chodit na rande každý den,“ uzavírá Nikol.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12698
12435