Vztah Neymarovy matky s mladým bisexuálem se komplikuje, fotbalista ho chce znásilnit koštětem

Zda je to trest nebo odměna, zatím zjišťujeme.

Už dvěma články jsme vás informovali o brazilské telenovele, která se odehrává mezi modelem a hráčem počítačových her Tiagem Ramosem (22) a MILF Nadine Goncalvesovou (53), matkou fotbalisty Neymara.

Ti dva se nejdřív nade vše milovali, dokud nevyšlo najevo, že Tiago Neymarovi pígluje kromě mámy ještě i osobního kuchaře. 

Nadine Goncalvesová

Na opravdovou brazilskou telenovelu by to ovšem bylo zatraceně krátké, takže se Tiago k Nadine vrátil. Nevíme, zda pod příslibem potlačení choutek na kuchařův řitní otvor, nebo teď snad žijí v milostném trojúhelníku, co každopádně víme, je, že se to vůbec nelíbí Neymarovi.

Čemuž se vlastně nedivíme, protože na dobrou noc teď dostává pusu od někoho, kdo měl v puse něco, co bylo v zadku někoho, kdo mu před chvílí udělal večeři.

Nadine Goncalvesová

Španělský deník Marca informoval videu uniklém z herní streamovací platformy Twitch. Na něm je slyšet Neymarův hlas, kterak o Tiagu Ramosovi mluví jako o „malém buzerantovi, kterému narve tyč od smetáku do pr*ele“.

Smůla je, že kromě toho, že mu opět tátu dělá dvaadvacetiletý homosexuál, tak má nyní Neymar na krku ještě i žalobu od brazilské LGBT komunity za homofobii, nenávistné projevy a vyhrožování smrtí. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6767
6217