Věděli jste, že Netflix má poradce pro homo? Toho teď vykopli, moc mluvil o drogách, gay pornu a šéfovi

A ještě vypadá jako Borat.

Kdybyste náhodou chtěli pracovat pro Netflix, pak se jedna pozice právě uvolnila. Můžete se přihlásit do výběrového řízení na šéfa strategie pro LGBTQ obsah. 

Jakože asi budete vymýšlet homoseriály a homopostavy a radit, jak by se měly chovat.

Tuto pozici dosud po dobu 10 měsíců zastával jistý Fran Tirado, vypadající jako gay verze Borata. Knírek a nalakované nehty jsou vážně labůžo.

Fran Tirado

Pikantní je, proč zřejmě Fran u Netflixu skončil. Stalo se tak krátce poté, co poskytl serveru NY Times svůj týdenní deníček. Je totiž stejně jako nás zajímalo, co takový gayporadce Netflixu dělá.

A dělá přesně to, co šéfové nechtějí, aby zaměstnanci dělali.

„Jsem příliš sjetej na to, abych se mohl věnovat péči o pleť. Je čas spát!“ napsal Fran třeba v pondělí večer a nebylo to zdaleka naposledy, co ve svém deníčku psal o drogách, jako by to byl chleba s máslem nebo pytlík bonbonů.

Fran Tirado

„Úterý, 6:50. Studená voda, péče o pleť a gay hudba. Jsem hrdým majitelem 41 939 předražených svíček, takže si nějakou zapálím,“ zní jedna z mnoha divných poznámek.

Jindy měl Fran zase velkou radost z toho, že jeho práce je zároveň i jeho největším koníčkem.

„Doslova můžu o gay pornu mluvit jako o svojí práci. Co může být lepší?“ rozjařil se, když se schylovalo k vydání traileru k dokumentu o historii gay porna.

Fran Tirado

Bohužel o práci přišel záhy, a to dost možná proto, že měl dobrý den ze svých nadřízených.

„Čtvrtek, 6:45 hod. Náš výkonný ředitel dělá brzy ráno pohovory. Ale o tom psát nebudu,“ napsal Fran.

Fran Tirado

Takže pokud byste rádi makali v Netflixu, můžete dělat práci plnou srandy, drog a chlapského sexu. Jen si to pak nechte pro sebe.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8974
2843