Nela Slováková koupila své kamarádce k Vánocům nové kozi

Takového šéfa bychom přáli všem holkám.

Brněnská influencerka a podnikatelka Nela Slováková to v nedávné minulosti celkem schytávala za svůj byznys s rouškami. To už jsme ji ale dávno odpustili, protože nám několikrát skrz svůj Instagram ukázala super prdelku a silikonové kozi, kterými se velmi ráda chlubí.

Nela Slováková má apartmánový dům u Primoštenu, který nabízí dechberoucí...
Láká je na co může

Nela má svůj hrudník tak moc ráda, že se rozhodla, že podobnou krásu dopřeje své kamarádce, která maká u ní v butiku s plavkami.

Nela Slováková koupila své kamarádce a kolegyni k Vánocům nová prsa.

Pohledné Míše tedy před časem předala dárkový voucher na nové kozi, o kterých krásná Nelina kamarádka prý dlouho snila.

„Jsem moc hodný šéf. Od doby, co ke mně Míša nastoupila, byla prsa její sen. Tak jsem jí ho splnila. Už ať je léto. Míša říkala, že bude chodit v práci nahá,“ uvedla na Instagramu Nela, která už dříve podobným způsobem obdarovala svou sestřenici Simonu.

Nela Slováková koupila své kamarádce a kolegyni k Vánocům nová prsa. Ta je...

Ta se ale nových bochánků od plastického chirurga nakonec nedočkala a Slováková nyní lidem vysvětlila, proč se tak stalo.

„Pokud se k rodině zachováš jako potkan, nedostaneš nic! Simča dostávala a dostala by mnohem více, ale rodina je základ, ať se děje, co se děje. Byl to Simončin velký sen, prsa by dostala, kdyby nepodrazila svou vlastní rodinu,“ uvedla sexbomba na adresu své sestřenice.

Nela Slováková

Někteří lidé namítají, že Slováková měla své kamarádce pořídit spíše nový mozek. My ale nesouhlasíme a tímto vás žádáme, jestli náhodou nemáte IG té kočky, co od Nely dostala ten super vánoční dárek. Nějak tušíme, že by to mohl být fajn materiál na kukajdu.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18734
6701