Chceme na párty s Nelou Slovákovou a jejími sexy kámoškami

Těmi kámoškami nemyslíme její super kozi, ale jakože fakt skutečné živé Neliny kámošky.

Krátce poté, co Nela Slováková zažila horor v Přerově na tamním nádraží, se brněnská hvězdička na Instagramu pochlubila sérií fotek a videí z divoké narozeninové párty v Dubaji.

Do města šejků Nela vyrazila s partou sexy kamarádek. Své partě známá influencerka přezdívá „dívčí gang“.

Nela Slováková a její „dívčí gang“ paří v Dubaji!

V dubajském baru skupina koček popíjela od rána do večera drahé šampaňské a číšníci měli co dělat, aby stíhali Nelu a její kámošky obsluhovat.

„Nejdokonalejší oslava narozenin, jakou jsem mohla mít. Děkuji, holky, že jste tady se mnou a děláte mi to tady ještě dokonalejší,“ napsala spokojená Nela na svém profilu.

Nela Slováková v Dubaji bujaře oslavila narozeniny.

V Dubaji oslavenkyně ukázala nejenom své sexy kámošky, ale také dokonalou figuru v titěrných plavkách. Ve velmi vyzývavém outfitu Nela trávila většinu času v plážovém baru, kde lidé kolem ní byli normálně oblečení.

Nela Slováková a její pařba v Dubaji.

Není divu, že se tak někteří fanoušci Nely Slovákové zajímali, zdali „roušková a plavková královna“ nepřitahovala pozornost Arabů, kteří mají ve zvyku podobně obnažená krásky buď zavřít do vězení, nebo v lepším případě ukamenovat.

My máme v pr*eli nějaké Araby. My jsme spolu holky a žádní chlapíci nás nezajímají,“ napsala v komentáři Nela, která za celou dovolenou snad nedala sklenku z ruky.

Nela Slováková

Hrdá byznysmenka si dámskou jízdu natolik užívala, že jí v Dubaji prý nechyběla ani pánská společnost.

„Dubaj v podání čistě dámské jízdy bez potřeby mužského osazenstva byla dokonalá. My samostatné holky si totiž vystačíme. Teda ještě nám musí dělat společnost láhve vína a spoustu dobrého jídla,“ vtipkuje Slováková, se kterou bychom rádi někdy zapařili.

Nela Slováková

Až se nám zadaří, dáme určitě vědět. Do té doby si můžete spokojeně zaslintat u fotek v galerii.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18551
9790